Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 431 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 603116
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
επισκεψη στο ιδρυμα για πρωτη φορα.στην υποδοχη μια ξανθουλα ρουμανα ευγενικη κ κατατοπιστικη.πολυ καθαρο κ διακριτικο το μαγαζι με παραβαν μη βλεπεις τον διπλανο συναγωνιστη.4 κοπελες διαθεσιμες.καρλα παμελα αντριανα κ στελλα την οποια προτιμησα...προσωπο καυλα βυζι καυλα σωμα βλεμα καυλα...ο ορισμος της καυλας.ευγενεστατη με βυζι μεγαλο κ φυσικο και τα πιασιματα της ετσι οπως πρεπει.χαμουρεμα καλο φιλακια στην αρχη κ ξεκινα τρελλο τσιμπουκι κοιτωντας με στα ματια.την αρχιζω μετα σε γλυψιμο στο μυρωδατο μουνακι της.γαμησι σε σταση να βλεπω φατσα κ βυζια κ να καυλωνω ατελειωτα κ δεν αργησε ναρθει το μοιραιο....ειχαμε λιγο χρονο ακομα για μασαζ αλλα ασε λεω μη ξανακαυλωσω και φαμε ολα τα λεφτα εδω...χαλαρη κουβεντουλα μετα κ τελος.πραγματικα πολυ καλη κριμα που το συστημα δεν μαφηνει να βαλω 10...
Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 07, 2023
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Στέλλα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
13 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
331
Πόντοι:
20
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 TOMCRUISE, giorgiodelafuentes2, Rokko28 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Σεπτεμβρίου, 2023
Ενδιαφερον! Εχω καιρο να περασω απο εκει..απο βδομαδα ισως δοκιμαστει..αρκει να μου κανει και εμφανισιακα για να περασω...γιατι τελευταια εξορμηση πριν κανα μηνα απο κει ειχε μονο νταρντανοειδεις λατινες
08 Σεπτεμβρίου, 2023
Σοβαρά τώρα? Η Στέλλα??!
09 Σεπτεμβρίου, 2023
"Ο ορισμος της καυλας!!!!" ο μεν, "Σοβαρά τώρα? Η Στέλλα??!" ο δε.
Τελικά ρε παιδιά τι απ' όλα ισχύει;
Όχι τίποτα άλλο, την έχω δει στο σαλόνι την κοπέλα και την έχω στα υπόψη.
09 Σεπτεμβρίου, 2023
κυριοι εγω περασα παντως πολυ καλα.το καυλα το μουναρα ειναι εντελως υποκειμενικο για τον καθενα...εχει βυζαρες πιασιματα καυλοφατσα...
10 Σεπτεμβρίου, 2023
Έχω περάσει με την Στέλλα. Δεν είναι για "διθυράμβους", αλλά είναι όμορφη και περιποιητική. Δεν το μετάνιωσα και ευχαρίστως θα ξαναπαίρναγα μαζί της.
review reaction 1 Johnstef
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5