Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 40 10
Προβεβλημένη
Μασατζίδικα 103326
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ημερομηνια ενδεικτικη πριν 2 βδομαδες περιπου.
Λοιπον...μετα απο τοσες κρητικες εδω μεσα το να επισκευθω και εγω την ΖΑRA ηταν μονοδρομος.
Μεσαιου αναστηματος σχιστοματα καυλιαρα με ΒΥΖΑΡΕΣ για πολυ γλυψιμο που θες να χωσεις το κεφαλι σου μεσα.
Επικοινωνω με την σεριφισα..με ενημερωνει για τα προγραμματα και της απανταω με την σειρα μου πως ενδιαφερομαι για το απλο προγραμμα το οποιο ειναι στα 50 ευρω μιση ωρα.
Ολα νορμαλ στοματικο με προφυλακτικο κλπ..
Δινω λοιπον το πορτοκαλι παραβολο και μπαινω μεσα.
Ερχεται μεσα η Ζαρα χαιρετοντας με με μια λεξη που δεν καταλαβα αλλα ποιος νοιαζεται.
Ερχεται και με ροταει τι θελω. Της ειπα πρωτα μασαζ.
κανουμε ενα αδιαφορο μασαζ με συχνα περασματα απο αρχιδια.
στα του αγωνα λοιπον υπηρξε μια ευχαριστη εκπληξη προς εμενα που τρελαθηκα..
αρχισαμε τα γλωσσοφιλα γλυψιματα σε λαιμο αυτια στηθος κοιλια και σε καποια φαση κατεβαινε ολο και πιο κατω..
Και μου τον πηρε στο στομα χωρις προφυλακτικο (ενω ειχα πληρωσει απλο Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!ΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας)
και εκανε ενα τσιμπουκι πολυ ωραιο με πολυ καβλα γλειφοντας αρχιδια και τα περιχωρα...
ετσι λοιπον της ζητησα να ανεβει πανω μου ωστε να απολαυσω τις βυζαρες της..
απιστευτη αισθηση να χωροπηδαει πανω σου και να πιανεις αυτες τις βυζαρες.
επειδη ενιωθα πως θα χυσω γρηγορα της ειπα να γυρισει στα 4..
Νιοθωντας το τελος να ερχεται τον εβγαλα πεταξα το προφυλακτικο καια της τον εδωσα παλι στο στομα οπου και τελειωσα εκει και τον στραγγιξε δεν αφησε σταγονα...
Η αληθεια ειναι οτι ηταν πραγματικα υπηρεσιες ευαιξιας καθως εφυγα καμποσα χρονια νεοτερος...
ZARA σε παντρευομαι χθες.

ΈρωταςΈρωταςΈρωταςΣημάδι φιλιούΣημάδι φιλιούΣημάδι φιλιούΟυάου καρδιές!Ουάου καρδιές!Ουάου καρδιές!
Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 28, 2023
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
λιγότερο από μισή ώρα
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Ζάρα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
OversizeX777
Μέλος
Εγγραφή:
15 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
231
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Hase, giorgiodelafuentes2

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Σεπτεμβρίου, 2023
Μπα? Γελιεσαι...εμενα θα παντρευτει..προηγουμαι..κι εγω της σκαω 80 κι οχι 50αρακι..αρα πιο πλουσιος...καλα καλα....θα " τιμωρηθει" το Σκ...!! Γλυκες τελος
03 Σεπτεμβρίου, 2023
Και μια ερωτησουλα: αυτη η Ντιανα ..τι λεει? Αν καταλαβα απο καποιο σχολιο.. περασες μαζι της..απο εμφανιση-συμμετοχη?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2