Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 201 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 448505
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Καλησπέρα Είδα στο site ότι έφερε καινούργιες κοπέλες το Μπακνανά 47 και έτρεξα να προλάβω Ο ΠΟΝΗΡΟΣ
Δύο και λίγο είμαι εκεί στο χορό μου λέει η κυρία της υποδοχής ότι η καινούργια η Ουκρανέζα η Νικολέτα δεν έχει έρθει ακόμα και έχει έρθει όμως η ειρήνη που είναι έμπειρη στην καύλα της στιγμής λέω Okay να περάσω με την Ειρήνη με ελεύθερο στοματικό.
Η Ειρήνη είναι μία κοπέλα περίπου 40 με 45 χρόνων όμορφο για την ηλικία της σώμα ωραία μάτια εμφανισιακά στον μέσο όρο των λαδοκοριτσων .
Έρχεται Λοιπόν η Ειρήνη μέσα και με ρωτάει αν θα ξεκινήσουμε πρώτα με μασάζ είμαι σεξ της λέω με σεξ και μετά με χαλαρώνεις ξεκινάει μία πολύ καλή πίπα στα 3-4 λεπτά μου λέει ώρα να γαμηθούμε. Ξεκινάμε ιεραποστολικά και αρχίζει λίγο πιο σιγά λίγο πιο κει Κάνε με να χύσω χωρίς να επιτρέπει βαθιά διείσδυση στα δύο λεπτά μου αρχίζει ένα ποίημα χύνω χύνω στο πεντάλεπτο αρχίζει να μου λέει παλι χυνω χύσε με άδειασε μου τα μέσα μη βαθιά μη γρηγορα δεν μπορώ στα 4 και εκεί μου πετάει και το αμίμητο δεν θα μας μείνει ώρα για μασάζ
Εκεί δεν άντεξα της είπα ότι ευχαριστώ πολύ για τη συνεδρία αλλά ο σκοπός ήταν να ευχαριστηθώ εγώ και όχι να με παραμύθιασεις ότι έχυσες εσύ και στα15 λεπτά μαζί με την πίπα δεν θέλω να τελειώσω λες και με κυνηγάνε και τέλος πάντων εγώ αγόρασα το χρόνο σου και θέλω να τον διαχειριστώ όπως με ευχαριστεί έκανα το μπάνιο μου και αποχώρησα
Κατευθείαν πήγα στο Νιρβάνα πήρα μία Petit πιτσιρίκα Όλγα από Βενεζουέλα με βυζί λεμονάκι το οποίο ήταν αρκετά καλό στο σεξ με ακα πιπα όχι κάτι το ιδιαίτερο αλλά τίμιο
Αμφιταλαντεύομουν για το αν θα γράψω αυτή την κριτική αλλά τελικά Σκέφτηκα ότι και εγώ θα ήθελα να είχα ενημερωθεί και να μην την πάταγα
Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 23, 2023
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
λιγότερο από μισή ώρα
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Analripper
Ανώτερος
Εγγραφή:
23 Μαϊ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
2.719
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tenten956, petergsp, Milfomaniac και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Αυγούστου, 2023
Φίλε Analripper:
1) είχε περιποίηση στα @ρχ@;
2) Είχε Γλωσσόφιλα;
3) Είχε επιστροφή χρημάτων, αφού δέσμευσες το δωμάτιο λιγότερο από μισή ώρα, όπως λες;
24 Αυγούστου, 2023
Μάλλον είναι η Ειρήνη που είχα πάρει στο silver (έχω γράψει κριτική) μάπα και σε εμφάνιση και σε σέρβις
24 Αυγούστου, 2023
Καλησπέρα όχι δεν είχε φιλιά Μίλησα στην κυρία της υποδοχής για την απαράδεκτη συμπεριφορα που εισεπραξα
Εχω κάνει αρκετές επισκέψεις τον τελευταίο καιρο λόγω Μιχάελας που την θεωρώ top αλλα και από άλλες κοπέλες εκεί έχω πάρει VFM υπηρεσιες.
Το οικονομικό κομμάτι δεν συζητήθηκε καθόλου από εμένα για λόγω τακτ αλλα ούτε από την κυρία της υποδοχής για τους δικούς της? ...λογους
25 Αυγούστου, 2023
Η υπηρεσια εαν ηξερε να κανει κσλα την δουλεια της θα επρεπε να φερθει αναλογα αλλα που
S
Savra08
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4