Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 362 10
Μασατζίδικα 791121
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετα απο καποιο καιρο ξανα στο μαγαζι νωρις το μεσημερι της Κυριακης..Το επιπεδο ειναι πεσμενο εδω και καιρο και αφου ειχα μαθει στο τηλ ποιες δουλευουν ηλπιζα να δω απο κοντα Ιλονα και Αγαπη μηπως και μου κανουν το κλικ για να περασω σε δωματιο..Σαλοναρισαν 4-5 γνωστες αδιαφορες,η Ιλονα ηταν σε δωματιο,και η Αγαπη θα εμπαινε για μιση ωρα αλλα την ειδα στο σαλονι και εντυπωσιαστηκα..Δυστυχως ειχε και μετα ραντεβου οπότε δεν με επαιρνε να περιμενω και εφυγα αφου εκλεισα ραντεβου για το απογευμα μαζι της με την κα Σοφια..Δεν το εχω ξανακανει αυτο να παω 2 φορες σε μια ημερα καθως δεν μενω και κοντα,αλλα αυτην την εποχη δεν ηξερα αν βρω και κατι αξιολογο καπου αλλου.

Το απογευμα λοιπον στην ωρα της ετοιμη μπηκε στο δωματιο,η Αγαπη δεν ειναι γενικα του στυλ μου καθως προτιμω πιο μινιον και σκουροχρωμες..Αλλα το προσωπο της ειναι μεσα στην γλυκα και δεν χρειαζεσαι κατι αλλο ..Εχει 5-6 κιλακια που φαινονται οταν βγαλει την ρομπα αλλα οχι αποτρεπτικα..Η ηλικα της το πολυ 30,απο Ουκρανια.

Ειχα διαβασει αρκετες φορες τις κριτικες και τα σχολια που ειχαν γραψει τα παιδια για το ξεκινημα της,σε σχεση με αυτα δεν ηταν τοσο ψαρωμενη,ηταν πολυ προθυμη,ευγενικη και χαμογελαστη σε ολο το ραντεβου,η πιπα της ηταν πολυ καλη και αργη,και στο σεξ επισης πολυ τιμια παροτι εγω προτιμω πιο πετιτ για να εχω και τον απολυτο ελεγχο...Να πω εδω οτι αν και εγραψαν 1-2 μελη οτι κανει μόνο με καποτα στοματικο εμενα οχι μονο εκανε χωρις,αλλα τα πηρε κιολας στο στομα και τα καταπιε μαλιστα στην πρωτη μου καταθεση!!Ηταν κατι που δεν περιμενα με τιποτα..Γενικα εδειξε να απολαμβανει το ραντεβου μας που δεν ξερω αν το κανει με ολους ..Το μασαζ χαιδεμα αλλα ενταξει αυτο ειναι το τελευταιο.

Καλο παιδι,η πιο ομορφη εκει μεσα και με βελτιωση στο προγραμμα,και που προφανως σου φερεται οσο καλα της φερθεις.
Εβαλα ισως για το αν την συναντησω ξανα γιατι δεν παιρνω συχνα 2 φορες καποια κοπελα ειδικα σε συντομη περιοδο.

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 13, 2023
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Αγάπη2
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Dr Lecter
Μέγας
Εγγραφή:
15 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
2.284
Πόντοι:
4.655
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 petergsp, SB2023, giorgiodelafuentes2 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Αυγούστου, 2023
Σε εμενα τα εκανε ολα αποστρωμενα και απο μακρυα,και παντα καθαρος και ευγενεστατος! Ισως ειμαι πολυ ασχημος για την Αγαπη 2!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1