Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 361 10
Μασατζίδικα 786592
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Παιρνοντας τηλεφωνο προχθες για να μαθω το ροστερ προκειμενου να επισκεφτω το ιδρυμα,η αγαπητη κυρια Σοφια με ενημερωσε οτι εργαζεται μια νεα κοπελλα 20 ετων και οπως μου την περιεγραψε ηταν ακριβως στα γουστα μου.
εκλεισα το ραντεβου μου λοιπον,κρατωντας ομως κι εναν ασσο στο μανικι,αν δεν μου αρεσε το νεο κοριτσι,τοτε θα επαιρνα καποια αλλη που δουλευε εκεινη την ημερα και την εχω παρει πολλες φορες.
φτανοντας στην ωρα μου μετα απο λιγο ηρθε το κοριτσι και απλα επιβεβαιωσα οτι ειχα μαθει τηλεφωνικως.


Αντζελα λοιπον.


νεοτατο κοριτσι,μολις 20 ετων δηλωσε με καταγωγη απο Ρουμανια.
(απο Αλβανια μου ειχε πει η κυρια Σοφια,αλλα αυτο εχει πολυ μικρη εως καθολου σημασια)
μελαχρινη,με ωραια μακρια μαλλια,πολυ ωραια γαλανα ματια,αδυνατο κορμι με καποια λιγα διασπαρτα τατουαζ,που ομως δεν χαλαγαν την εικονα της.
εχει ωραιο στητο 1,5-2αρι στηθος,μουνακι ομορφο ανατομικα και κωλο που στεκεται μια χαρα.
μια πολυ ωραια εμφανιση λοιπον οπτικα,ενα πιπινακι να το πιεις στο ποτηρι!!!!
ορισμενοι φιλοι απο δω,ηδη εχουν δει υλικο σε φωτο που τους απεστειλα.
φαινοταν ελαφρως αμηχανη και τρακαρισμενη στην παρουσιαση της,αλλα τα νιατα της,η φρεσκαδα της,το ενστικτο του κασκαντερ μεσα μου και το ομορφο οπως ειπα παρουσιαστικο της,εμενα με προδιεθεταν ευχαριστα.
ομιλει και καπως καλα Ελληνικα οποτε η συνεννοηση δεν θα ηταν προβλημα.
ανοδος λοιπον μαζι στον 4ο οροφο του κτιριου και προετοιμασια για τον αγωνα.



στη συνεδρια μας λοιπον αυτο που ευκολα διαπιστωσα ειναι οτι της μικρης της αρεσει η δουλεια.
γουσταρει να γαμηθει δηλαδη.
ηταν πολυ διαχυτικη,φιλουσε πολυ ωραια,αργοτερα εβαζε και λιγη γλωσσιτσα,δεχτηκε με μεγαλη ευχαριστηση την περιποιηση που της εκανα χαμηλα,τα μπουτια της ειχαν κλειδωσει σε καποια στιγμη το κεφαλι μου την ωρα που την εγλυφα,εβαλα και κανα δυο δακτυλακια μπροστα με τροπο και απαλα,πισω πολυ λιγο κι οχι πολυ μεσα γιατι δεν ηθελε το κοριτσι και σεβαστηκα την επιθυμια της.
στοματικο κανει μετριο,με κρανος ομως,περασε κι απο τις μπαλλες αφου της το ζητησα και γενικα ασχοληθηκε εκει αρκετη ωρα.
το ευχαριστο για μενα ηταν οτι δεχοταν καθοδηγηση.
δεν ηταν δηλαδη μετρ της πιπας,αλλα αυτη η εικονα του πιπινιου με τα μπλε ματακια να με πιπωνει και να με κοιταει καπως αμηχανα,εμενα μου αρεσε.
στο κυριως σεξ παιξαμε σε cow πρωτα και κολλημενη πανω μου οπως ηταν το πηγαιναμε αργα στην αρχη.
μετα την γυρισα σε reverse cow και πιανοντας την απο τα καπουλια για να βλεπω και τον κωλαρακο της,την ανεβοκατεβαζα πανω μου πιο γρηγορα.
εκει που λυσσαξε και φανηκε οτι της αρεσε πιο πολυ,ηταν οταν την εβαλα στα τεσσερα.
το πιπινακι μπαινοβγαινε στο καβλι μου σπρωχνοντας να μπω ολο και πιο μεσα της.
εκει μας βρηκε και το τελος μεσα της στο λαστιχο.



στο διαλειμμα μεταξυ των δυο γυρων μου εκανε λιγο μασαζ.
μην περιμενετε πολλα στο μασαζ.
ειχε δυνατο χερι,περασε απο ολο το σωμα,αλλα οκ το μασαζ ειναι ο χρονος που παιρνουμε για την επαναφορτιση μας οι περισσοτεροι.



με δυο λογια η συνεδρια με το πιπινι μου αρεσε.
οπως ολα τα πιπινια ομως,ειναι ακομα καποια πραγματα που ΔΕΝ κανει.
ΔΕΝ κανει στοματικο ακα,ΔΕΝ κανει cim,ΔΕΝ κανει το επικο πορνοσταρικο γαμησι που κανουν αλλες μεγαλυτερες γυναικες,ΔΕΝ κανει αναλ,ουτε δεχεται δακτυλα πισω.
εχει τα νιατα ομως,εχει τη φρεσκαδα,εχει την ομορφη εμφανιση,εχει την ενεργητικοτητα και την καλη συμμετοχη στο σεξ.
ευελπιστω με τον καιρο να βελτιωσει το προσφερομενο σερβις της,πραγμα που της το ειπα και το ακουσε με προσοχη,αλλα οπως η ιδια δηλωσε: ''ειμαι μικρη ακομα και εχω χρονο να μαθω''
ο καιρος θα δειξει λοιπον τι θα αποφασισει μονη της.
μια δευτερη φορα θα την δω σιγουρα μετα τις διακοπες,αλλα η επιλογη στο αναλογο πεδιο της κριτικης,μονο και μονο για τωρα και μονο για το ελλιπες οπως ειπα ακομα σερβις που προσφερει,θα ειναι : ισως.

αυτα απο μενα συναδελφοι.
καλες διακοπες και καλη μας επιστροφη.





Υ.Γ. αργοτερα ισως αποφασισω να βαλω και δημοσια καποιες φωτο του κοριτσιου προς ενημερωση μας.
προς το παρον ομως οχι και αν θα τις βαλω θα ειναι επεξεργασμενες,για να μην γινονται μαγκες καποιοι απο αλλα σαιτ,με τα αρχιδια τα δικα μου.
εχουν ξανακλεψει φωτο δικες μου δυο-τρεις φορες. αυτη τη φορα δεν τους κανω την χαρη.
Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 06, 2023
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλειφομούνι
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
ΑΝΤΖΕΛΑ
ΑΝΤΖΕΛΑ2
ΑΝΤΖΕΛΑ3
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
48.214
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 delipas, alanakos19641964, Akamatos και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Αυγούστου, 2023
οι Ρουμάνες έχουν ειδίκευση στη πίπα
09 Αυγούστου, 2023
Φίλε μου υπάρχει δυνατότητα να μου στείλεις καμια φώτο οποίες θες εσύ να τις δω γιατί σκέφτομαι να πάρω τηλ σήμερα να την κλείσω για μια ώρα αλλά σπάνια παω έτσι στα τυφλα να δω τι θα συναντήσω πάνω κάτω αμα θες βέβαια.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2