Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 431 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 603629
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Όποιος έχει προσπαθήσει να παρακολουθήσει αμερικάνικο football, αυτό που εμείς λέμε rugby, δεν μπορεί να μην έχει αγανακτήσει με τις συνεχείς διακοπές ανά 10 δευτερόλεπτα. Παιχνίδι γεμάτο τακτική, φάουλ, σταμάτημα, στήσιμο ομάδας, και φτού κι από την αρχή. Δεν παλεύεται. Κάπως έτσι ήταν η συνάντησή μου με την Όλγα.
Μου άρεσε από τη φωτογραφία, δεν την είχα δει ποτέ live τις δύο φορές που πέρασα τον Ιούλιο. Ήταν συνεχώς σε δωμάτιο και σε μεγάλο πρόγραμμα. Ευτυχώς την πέτυχα ελεύθερη και έτσι είπα το ναι. Είναι ακριβώς όπως στη φωτό , αλλά με λίγο πιο σκούρο δέρμα, που καθόλου δεν το βρήκα αρνητικό.
Είναι χαμογελαστή και ευγενική, 20χρονη κοπέλα από τη Βενεζουέλα.
Μασάζ σχεδόν μηδέν. Μόλις βγάλει τα εσώρουχα, αποκαλύπτεται σε όλο του το μεγαλείο το κορμί της : άψογο δέρμα, χωρίς τατουάζ, σφιχτή και απαλή, με τουρλωτό κώλο. Πετίτ κορίτσι.
Για να μην πολυλογώ, δέχεται γλείψιμο με κόφτες, πίπα ακά συμπαθητική με σάλιο, αλλά βιαστική μάλλον. Λίγη κρέμα και σεξ , όπου ζοριζόταν λίγο, όμως προς τιμήν της δεν έκλεψε σε καμία στάση. Έβγαλε κάτι το amateur, δεν μπορώ να το πώ ακριβώς gfe,γιατί δεν φιλάει (τουλάχιστον εμένα) ούτε πεταχτά.
Τώρα γιατί american football? Μα γιατί σε ό,τι μα ό,τι κάναμε, υπήρχε διακοπή :
Σηκώνομαι από το κρεβάτι του μασαζ; Φέρνει χαρτί να με καθαρίσει από το λάδι. Μετά καθαρίζει χέρια. Πάει για πίπα, φέρνει μωρομάντηλο.Τελειώνει η πίπα; Σκουπίζεται με χαρτί. Γλειφομούνι; Σκουπίζεται με χαρτί. Πάει για σεξ, βάζει κρέμα και σκουπίζει το στόμα της (χωρίς λογική αφού ούτε τη φίλησα και μετά το γλείψιμο είχε σκουπιστεί). Πάμε στον καναπέ; Ξανασκουπίζεται (!). Εμένα μου φάνηκε αστείο όλο αυτό, γιατί τουλάχιστον ήταν χαμογελαστή και τσαχπίνα, αλλά χανόταν όλος ο ερωτισμός.
Anyway, η Όλγα αξίζει για τη φρεσκάδα της, αλλά μάλλον θα την ξεχάσω γρήγορα.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 31, 2023
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλειφομούνι
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Όλγα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ανώτερος
Εγγραφή:
3 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
3.873
Πόντοι:
5.595
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 black crow, maradona7, giorgiodelafuentes2 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Αυγούστου, 2023
Τίμια κριτική.

Αυτό με τά μωρομαντηλα πρέπει νά τό δουν λίγο γιατί είναι μεγάλο ξενερωμα προσωπικά για εμένα.
Μου έχει τύχει καί τό αναφέρω, καθαροί είμαστε πεντακάθαροι με μπάνιο από πριν και μετά.
review reaction 1 petergsp
05 Αυγούστου, 2023
Νομίζουν ότι είναι αντισηπτικά και θα γλιτώσουν από σμν
review reaction 1 Bleach
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2