Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 784229
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη μετά από απουσία τριών ετώνστο γνωστό ίδρυμα της οδού Στουρνάρη 29 στα Εξάρχεια . Στήν υποδοχή η ίδια η Ζάνα τέλεια όπως πάντα και με το
γνωστό της χαμόγελο . Ο χώρος όπως πάντα καθαρός και τα αιρκοντίσιον στο φούλ . Με κέρασε καφεδάκι και με ρώτησε που χάθηκα ολο αυτό τον καιρό.
Ζήτησα να περάσουμε μαζί και η Ζάνα μου πρότεινε διπλό με την Λία . Δεν είχα καμμία αντίρρηση και με περασε στο δωμάτιο λέγοντας μου να κάνω ντούζ και να περιμένω . Μπήκαν μαζί και οι δύο , γδύθηκαν και αρχίσαμε τον πρώτο γύρο γλωσσόφυλων μεταξύ τους και οι τρείς μαζί, γλυψήματα στα στήθη τους η μία στήν άλλη και εγώ και στίς δύο . Ξεκίνησαν το μασάζ από τα δάχτυλα έως την μέση η Λία και από την μέση έως τον αυχένα η Ζάνα . Είχαν να κάνουν πολλή δουλειά στο ταλαιπωρημένο κορμί μου . Δυνατή εμπειρία, πολύ καλές και οι δύο.Αρκετή κουβέντα ( το σόσιαλ το κατέχουν ) και αστεία συνεχώς . Στό τέλος του μασάζ και σαν προθέρμανση για τον δεύτερο γύρο η Ζανα άρχισε ένα body to bady με το σώμα της . Γύρισα ανάσκελα και άρχισαν εναλλάξ πίπες ακάποτες . Στη συνέχει έκανα ένα γλυφομούνι πρώτα στη Ζάνα και μετά στην Λία . Συνέχισαν τις πίπες δεν άντεξα και κατέθεσα πρόωρα . Μετα μπήκαμε στο ντουζ μαζί με την Ζάνα αλληλοπλυθήκαμε , με σκούπησε χαιρετηθήκαμε και ανανεώσαμε το ραντεβού μας .
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 18, 2023
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Ζάνα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Λία
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
319
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dorcel, xagnostos2006, giorgiodelafuentes2 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιουλίου, 2023
Η Ζανα ειναι μια σαρανραρα,μαυρομαλλα ;Η Λια ειναι η μεγαλη και ισως αφεντικο;
21 Ιουλίου, 2023
Η Λια ειναι μια μεγαλη και ισως το αφεντικο;
Η Ζανα ειναι μια μαυρομαλλα;
22 Ιουλίου, 2023
Ζάνα είναι τ αφεντικό....τουλάχιστον στα χαρτιά....προφανώς κά΄ποιος άλλος είναι από πίσω.

Λία είναι μια παλιά εργαζόμενη με φανατικό κοινό...

Το κατάστημα έχει 2-3 πολύ καλά ζευγάρια διπλών υπηρεσιών πράγματι
22 Ιουλίου, 2023
Μπραβο στα κοριτσια που ακομα ειναι "μαχιμες". Και οι 2 κορυφαιες σε αυτο που κανουν, στο τοπ 10 στην ιστορια των ελαιοτριβειων.
review reaction 1 Akamatos
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4