Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 655090
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Ντάρια είναι μια Ρωσίδα μινιόν milf, γύρω στα 40-45. Λεπτή, ξανθιά, με πλαστικά βυζιά, και fit μαυρισμένο κορμί. Γενικά για την ηλικία της έχει πολύ καλό κορμί, αν και στο πρόσωπο είναι "κομμένη" και μάλλον μέτρια. Έχει το χαρακτηριστικό πρόσωπο των Τατάρων του Βόλγα. Είναι χρόνια Ελλάδα και μιλά αρκετά καλά ελληνικά αν και με βαριά ρώσικη προφορά. Είναι η Ντάρια του Λ23 που εδώ και αρκετούς μήνες έκανε μεταγραφή στο Σ40-42. Καμιά σχέση με την άλλη παλαιότερη από εδώ Ντάρια (για αυτό και την καταχώρησα ως Ντάρια2).

Η κοπέλα είναι η κλασική ρωσίδα milf που σέβεται τον άνδρα πελάτη και λατρεύει τον πούτσο. Ως μινιόν την κάνεις ότι θέλεις. Η κοπέλα είναι ευχάριστη, εκδηλωτική, μάλλον καυλιάρα, πιπώνει αρκετά καλά, δεν κλέβει, τιμά την φανέλα και σέβεται, και γενικά θέλει να φύγεις ικανοποιημένος και ξαλαφρωμένος.

Μασάζ δεν δοκίμασα γιατί δεν είχα πολύ χρόνο και είπα να μείνω στα βασικά.

Αυτά για την Ντάρια που είναι μια τίμια επιλογή στην κατηγορία milf.
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Ντάρια2
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Kaloeros
Ανώτερος
Εγγραφή:
27 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
209
Likes:
4.458
Πόντοι:
9.035
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, maradona7, anthotypos και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιουλίου, 2023
Είδα οτι υπαρχουν δεκα κριτικές στην καρτα του Λαγ.23 στο όνομα Ντάρια. Μια γρηγορη ματια στις πρώτες κριτικές αφορούν την ιδια εργαζομενη. Βεβαια το μινιόν στον σωματότυπο δεν καταλαβα απο αφορά γυναίκα με ύψος 1.50m με τα χερια στην ανάταση. Ευχαριστούμε!
review reaction 1 Kaloeros
12 Ιουλίου, 2023
μόνο που δεν είναι ρωσίδα αλλά βουλγάρα η πρώην στρίππερ του μικρό άφρο.......
12 Ιουλίου, 2023
Γαμω τις περιγραφές.
Δεν γράφει ούτε αν δέχεται δάχτυλα, ούτε αν τα παίρνει στο στόμα,ούτε πώς τη γαμησε και τι καυλα έβγαλε.
Από τις πιο άχρηστες κριτικές.
12 Ιουλίου, 2023
"Η κοπέλα είναι ευχάριστη, εκδηλωτική, μάλλον καυλιάρα, πιπώνει αρκετά καλά, δεν κλέβει, τιμά την φανέλα και σέβεται, και γενικά θέλει να φύγεις ικανοποιημένος και ξαλαφρωμένος."
Εμένα μου αρκούν αυτά που έγραψες για μία συνάντηση.
Απλά λιτά καί κυρίως κατανοητά.
review reaction 1 Kaloeros, petergsp
12 Ιουλίου, 2023
@xenitemenos συγνωμη αλλα δεν εχεις ιδεα τι λες και τι γραφεις.
η κριτικη οπως και η βαθμολογια γραφει τα παντα,αν ξερεις να την διαβασεις.
το υφος γραφης του καθενος ειναι διαφορετικο,ο συναδελφος @Kaloeros μας εχει συνηθισει σε αυτο το υφος,αλλα τα συμπερασματα που μπορει να βγαλει καποιος διαβαζοντας την κριτικη του,βγαινουν και βγαινουν και με το παραπανω.
αν εσυ δεν μπορεις να τα αντιληφθεις ειναι θεμα δικο σου και κοιταξε το να το φτιαξεις.
review reaction 1 f21, Kaloeros, professor x
13 Ιουλίου, 2023
@bixterious : Φίλε μου η κοπέλα μου είπε ότι είναι Ρωσίδα και την πιστεύω. Άλλωστε (όπως και έγραψα) έχει καθαρά εμφανισιακά φυλετικά χαρακτηριστικά. Δεν έχω το αλάθητο, αλλά και τίποτα να μην μου έλεγε εγώ πάλι Ρωσίδα Τατάρα θα την έκανα...

@xenitemenos : Φίλε μου έχεις δίκιο στο ότι δεν εκφράστηκα με τον τρόπο που θα σε ικανοποιούσε. Έτσι όμως έχω μάθει, και πλέον είναι αργά για να αλλάξω συνήθειες. Άσε που αν το έκανα μπορεί να γελούσαν και τα παρδαλά κατσίκια και να λέγατε μετά πως "Πάει και αυτός, ξεμωράθηκε". Κάθε κριτική και σχόλιο είναι δεκτά και σε ευχαριστώ.

@Borgia21 & professor x & petergsp : Σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια.

Αναγκαστικά επαναλαμβάνομαι, αλλά η ουσία είναι η τελευταία μου πρόταση "η Ντάρια είναι μια τίμια επιλογή στην κατηγορία milf". Απλά αυτό.
review reaction 1 f21, petergsp, Borgia21
26 Σεπτεμβρίου, 2023
Δηλαδη ποσο petit ειναι?? M αρεσουν π οι petit..κι εγω εξαλλου δεν ειμαι και κανα θηριο..petit με λες αν και γυμνασμενος..αλλα μη παμε και με νανο..μονο 1,50 ειναι???
02 Οκτωβρίου, 2023
@hase
θα έλεγα πως η Ντάρια είναι καθαρό ύψος εκεί γύρω στο 1.50m
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8