Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 102 10
Μασατζίδικα 185228
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η Naomi εχει ωραιο μοντελε κορμι , στεγνο τοσο οσο και σφιχτο με σφριγηλα κωλομερια και καλλιγραμμα ποδια , καλυτερη απο τις φωτο στο σωμα , προσωπο οκ τπτ ιδιαιτερο με τα μαλλια δεμενα πισω , ψυχρη στο σαλοναρισμα , καταγωγη απο Ασουνσιον της Παραγουαης . Βυζι ασακι με μικρες σκουροχρωμες ρωγες χαλαρο πολυ ( σα ξεφουσκωτες μπαλες οι μαστοι , γνωμη μου θελει νυστερι ) , τιγρε εσωρουχα σεξι , εβγαζε ενα σνομπισμο απο το σαλοναρισμα τον οποιο διατηρησε και στο δωματιο .



Στο δωματιο εβαλε μουσικη αρχικα στο κινητο το οποιο αφησε στο μασαζοκρεβατο ενω στο ενδιαμεσο φιλαγα με ενταση τα κωλομερια της καθημενος στο κρεβατι . Αφαιρεσα εγω το κατω μερος κ τη πασπατεψα λιγο μεχρι που την εστησα για πιπα , δαχτυλακι με ντριμπλαρε . Μετρια πιπα ρηχη κ χλιαρη αλλα με αργοσυρτο καλο ρυθμο , τζελ οριακα αποδεκτο , ακολουθησαν 3 στασεις , αρχικα στα 4 κ μπρουμυτα οπου ηταν οκ αλλα στο ιεραποστολικο εκλεβε ξεκαθαρα να μη το παρει ολον με τα χερια στους προσαγωγους μου και εβαζε επιφωνηματα στο μενου με κλιμακουμενη ενταση ωστε να επισπευσω . Τελειωσα στο λαστιχο εν τελει ιεραποστολικα με τα ποδια της στους ωμους μου



Δε μετανιωσα γτ ηθελα μια τζουρα εστω κ σκαρτη λογω κορμιου αλλα δε τη προτεινω . Σχετικα με το χωρο πιστωνω θετικα οτι εχει μεγαλες πετσετες



Αυτα αλανια , α τουτ αλλερ

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 08, 2023
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
λιγότερο από μισή ώρα
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Naomi
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
maradona7
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
15 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
142
Likes:
11.330
Πόντοι:
24.571
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, giorgiodelafuentes2, Johnstef και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιουλίου, 2023
Οι Λατινες ειναι τυπικές (με διαθεση ξεπέτας) στην πλειοψηφία τους. Άρα επιβεβαιώθηκε ο κανών. Αν και προ ημερών διαβασα παρομοια εμπειρια απο αλλο μελος στο μαγαζί. Φυσικά αν εμφανιστεί καποια τίμια Λατινα, δεν θα προλαβαινει να κλεινει πόδια μεχρι να κλατάρει.
review reaction 1 maradona7
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1