Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 784154
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επίσκεψη μετά από απουσία μερικών μηνών από το "άθλημα" στο γνωστό θεραπευτήριο "διά πάσαν νόσον και πάσαν μ@λκίαν" που έλεγαν οι παλαιότεροι! Εί της υποδοχής η Λία με την οποία, όπως έχω ξαναγράψει, υπάρχει ιδιαίτερη χημεία (καλά μη τρελλαθούμε, επαγγελματίας είναι και εγώ γερόλυκος, απλά πρέπει και ο επισκέπτης να είναι καθαρός και να συμπεριφέρεται σωστά για να της βγάλει το "κάτι παραπάνω")! Αν και ήθελα να δοκιμάσω ένα πετυχημένο duo με Βερόνικα (έχω ξαναγράψει κριτικές) η παρτενέρ της ήταν σε δωμάτιο οπότε είχα την χαρά να μου κάνουν την γνωστή...πασαρέλα. Ομολογώ ότι πέρασαν 5-6 κοπέλες αλλά είπαμε, είχα στόχευση για την Λία! Στο δωμάτιο για ντουσάκι λοιπόν και αφού πέρασα την ... "ανάκριση" (που χάθηκα κλπ) δέχθηκα την γνωστή "επίθεση" της Λίας με γλωσσόφιλα, φασώματα ένθεν και ένθεν, πιπούλα στα όρθια κλπ, καταλήξαμε στο 69 όπου παραλίγο να τελειώσω οπότε σηκώθηκα και ζήτησα λίγο μασάζ περισσότερο για να ηρεμήσω λίγο και να κρατήσει η συνεδρία λίγο παραπάνω. Πράγματι μετά από (περίπου) ένα 10λεπτο αισθησιακό μασαζάκι (η Λία ξέρει όλα μου τα κουμπιά) γύρισα ανάσκελα και αφέθηκα ο γέρο-πόρνος (68 σε 4 μήνες!) στην εξαιρετική της πεολειχία (εναλλασσόμενη με πεοθηλασμό) και άλλα που δεν τα γράφω, ζητείστε και θα λάβετε αν είστε καλά παιδιά (βλ.παραπάνω). Κάπου εδώ κλείνω την κριτική μου για να μην επαναλαμβάνομαι, μπορείτε να δείτε και τις προηγούμενες!
Υ.Γ.: Βγαίνοντας με την Λία μέχρι την εξώπορτα εμφανίστηκε και η Βερόνικα με ένα κοντούλι φορεματάκι (μακριά μπλούζα περισσότερο) και ένα δεν ήμουν βιαστικός και -κυρίως- ήμουν σε μικρότερη ηλικία θα πέρναγα ξανά μαζί της! Next time ladies!
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 29, 2023
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Λία
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
521
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 dorcel, TOMCRUISE, giorgiodelafuentes2 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιουλίου, 2023
Την επόμενη χρονιά θα κάνεις μόνο 69 για να το γιορτάσεις.
Εύχομαι να γαμάς μέχρι τα 100!!!!
review reaction 2 Johnyrotten
11 Ιουλίου, 2023
προσωπικη και ταπεινη αποψη ..η κυρία Λια μας εχει PHD στην πιπα ....
πολυ μακραν απο τη δευτερη ....
review reaction 2 Johnyrotten
11 Ιουλίου, 2023
Aλλά εχει ενα κακό οταν κανει πιπα,φτυνει συνεχεια πανω στο μασαζοκρεβατο!Πραγμα που με ξενερωνει εμενα.
review reaction 1 baroc
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3