Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 72 10
Μασατζίδικα 169374
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Επίσκεψη σήμερα στο εν λόγω μαγαζί.Για κακή μου τύχη,Τζένη και Celin είχαν ήδη ραντεβού και τη Nadia δεν θα τη ξαναεπαιρνα ετσι κι αλλιώς λόγω του ότι δε με κάλυψε τη προηγούμενη φορά.
Διαλέγω την Angela (brasil) και μπαίνω δωμάτιο για πρόγραμμα 30 λεπτών.Μετα από 5 λεπτα μπαίνει η κοπέλα στο δωμάτιο και αρχίζει ένα χαΐδεμα (Σε καμία περίπτωση μασαζ) στα πόδια και χωρίς περιποίηση της γνωστής περιοχής.
Όταν ζήτησα να με χαϊδέψει όπως οι περισσότερες κοπέλες του συγκεκριμένου μαγαζιού,μου απάντησε με τα ελάχιστα ελληνικά που ξέρει ότι θέλει παραπάνω χρήματα.Το προσπερνάω αυτό..
Γυρισα ανάσκελα και αρχίζει ένα χαΐδεμα της πλάκας και αμέσως κάνει κίνηση να βάλει προφυλακτικό χωρίς να μου έχει σηκωθεί καν..Όταν ζήτησα πιπα χωρίς προφυλακτικό μου είπε ότι θέλει 20 ευρώ επιπλέον,τα οποία και έδωσα,τουλάχιστον για να ευχαριστηθώ κάτι.(Εντελώς άπειρη)
Για χαΐδεμα στο γατάκι της ούτε λόγος,αφού δε με άφησε ποτέ.
Στα θετικά τωρα..Έχει ωραίο σώμα για τα δικά μου γούστα(Σαν χορεύτρια σε καρναβαλι του Ρίο),σφιχτός κωλος και ειδικά στα 4 είναι όλα τα λεφτά αλλά όχι ξανά για τα δικά μου ??
Μια ωραία κοπέλα χωρίς να είναι δεκτική (Δεν ειμαι μπίχτης)και εντελώς άπειρη σα να ξεκίνησε χθες.
Εννοείται θα συνεχίσω να πηγαίνω στο εν λόγω μαγαζι διότι έχει μια θετική αύρα,καθαριότητα και είναι σε σημείο διακριτικό.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 07, 2023
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Angela
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
nino123
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
31 Οκτ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
42
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 SEXTYPHOON, xagnostos2006, giorgiodelafuentes2 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού