Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 432 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 608078
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Επέλεξα την νιόφερτη ρουμάνα Ρεμπέκα λόγω φρεσκαδας και ομορφιάς. Μελαχρινή κοπελίτσα με πολύ ωραίο πρόσωπο.
Πιο πριν η Τζώρτζη μου είχε παρουσιάσει πληθώρα κοριτσιών.
Στο δωμάτι ο Ρεμπέκα ήρθε κάπως μαγκωμένη, πήρε τα 60 ευρώ κι έφυγε για να φρεσκαριστώ
Επλεστρεψε και ξεινήσαμε με μασάζ το οποίο δεν κατέχει. Μετα από 5 λεπτά ακριβώς, κουρασμένη μου είπε να γυρίσω. Μου πέρασε προφυλακτικό και ξεκίνησε πίπα, αφού πρώτα κατέβασε το πολύ ωραίο φορμάκι που φορούσε, αποκαλύπτοντας ένα κρεμαστό στήθος.
Σημειωτέον ότι στο μασαζ αλλά και γενικότερα δεν υπήρχε ούτε ένα χάδι ή οποιαδήποτε υποψία αισθησιασμού παρά μόνο μηχανικές κινήσεις. Γυρίσαμε σε ιεραποστολικό για να βλέπω αυτό το όμορφο πρόσωπο. Η κοπέλα είναι πολύ γλυκιά, αλλά άσχετη με την συγκεκριμένη δουλειά. Το μόνο που θα θυμάμαι είναι τα 60 ευρουδάκια που κάναν φτερά. Δεν μου αρέσει να δημιουργώ προβλήματα στις κοπέλες ούτε στην υπηρεσία γιατί ο καθείς έχει τα προβλήματά του. Εξάλλου τις λάθος επιλογές μας οφείλουμε να τις πληρώνουμε. Απλά προχωρήστε μόνον αν σας αρέσει εμφανιασιακά και μην περιμένετ πολλά πολλά.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 04, 2023
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
λιγότερο από μισή ώρα
Όνομα κοπέλας
Rebecca
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
black crow
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
255
Likes:
10.862
Πόντοι:
19.505
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, Poetjokey, giorgiodelafuentes2 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιουλίου, 2023
Μια λεπτομέρεια συνάδελφε:
Η πίπα με προφύλαξη ήταν δική σου επιλογή ;;
Ρωτάω διότι στο μαγαζί αυτό ξέρω ότι κάνουν ελεύθερο στα 60€
Αν έχουν ξεκινήσει να βάζουν λάστιχο, δεν είναι και πολύ καλή είδηση.
review reaction 1 daddycool
06 Ιουλίου, 2023
Θέλω να ελπίζω ότι η Ρεμπέκα αν το θέλει, μπορεί να βελτιωθεί πολύ γρήγορα, επειδή είναι κ Ρουμάνα και
επειδή μπορεί να πάρει τις σωστές οδηγίες από το μαγαζί, στην μητρική της γλώσσα.
06 Ιουλίου, 2023
Απο τις φωτογραφιες των κοριτσιων που ειδα, αν και ειναι με πλατη και με φωτοσοπ, δειχνει αρκετα γεματουλα η Ρεβέκκα. Φυσικα μπορει να εχει ομορφο προσωπο που ξεχωριζει. ***Η Αφροδιτη φαινεται να εχει καλη πισω κινηση, αν και ξεχωριζει μακράν η Νανσάρα. Και το λεω χωρις να την εχω δει ιδίοις όμμασι.
review reaction 1 black crow
06 Ιουλίου, 2023
Αποτυχία για το συγκεκριμένο "μαγαζί" η κοπέλα....

Όσες φορές έχω πάει στο Nirvana αλλά και στα θυγατρικα του έχω περάσει τέλεια.... Ενδεχομένως η διαχειρηση θα πρέπει να της κάνει καλύτερο "μάθημα" αλλιώς θα πρέπει να φύγει.... Γιατί χαλάει την φήμη της "επιχείρησης"....

Επίσης και μένα μου έκανε εντύπωση ότι η πιπα είναι με λάστιχο.... Ένας λόγος που προτιμώ το παραπάνω ίδρυμα είναι ότι κάνουν ΧΩΡΙΣ όλες οι κοπέλες που έχω πάρει μέχρι τώρα...
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4