Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 361 10
Μασατζίδικα 786525
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη την εβδομαδα που μας περασε.
διαθεσιμες 4-5 κοπελλες απο τις οποιες ξεχωρισα την Αγαπη.
να πω εδω οτι προκειται για νεα εμφανιση στο ιδρυμα και δεν εχει καμμια σχεση με την αλλη την συνονοματη της την ξανθια που σταματησε.
για αυτο και εβαλα το Αγαπη2 στο ονομα της.
ας ελπισουμε να μπει και στην καρτελλα ετσι και να μην συγχωνευτει με τις κριτικες της αλλης Αγαπης.



Αγαπη λοιπον.

εμφανισιμη κοπελλα,χαμογελαστη,1,75 μποι,αρκετα ψηλη,μελαχρινη με κοντο μαλλι,Ουκρανη,27 ετων δηλωσε,εγω την εκοψα για 30αρα αλλα λιγη σημασια εχει αυτο.
εχει δεμενο κορμι,δεν ειναι χοντρη,αλλα ειναι λιγο μπουτου,εχει λιγο ενισχυμενα τα μπουτακια της δηλαδη.
εχει ωραιο 2αρι στηθος,καλο δεμενο κορμι οπως ειπα πριν και τιμιο κωλο που χαιρεσαι να χουφτωνεις,αλλα που δεν προσφερεται. :(
μιλαει λιγα Ελληνικα και λιγα Αγγλικα οποτε η συνεννοηση δεν ειναι προβλημα.
πεντε μερες λεει δουλευει στο ιδρυμα,αλλα ειναι εδω 4 χρονια στην Ελλαδα.
πληρωσα λοιπον το παραβολο για μια ωρα και ανεβηκαμε μαζι στον πρωτο οροφο για να ετοιμαστουμε.





στο δωματιο σαν νεα στη δουλεια που ειναι την ειδα λιγο μαγκωμενη,λιγο αγχωμενη με τον χρονο και καπως εξω απο τα νερα της δηλαδη.
ειναι λιγο απειρη,μην περιμενετε να παρει πρωτοβουλιες στο σεξ ή να κανετε πορνοσταρικο πηδημα.
το κοριτσι το παει σιγα σιγα,θελει ο αντρας να ειναι ο οδηγος και η τεχνικη της δεν μπορω να πω οτι ειναι εξαιρετικη. ακουει ομως και προσαρμοζεται.
φιλια ειχαμε λιγα και απαλα αρχικα,αλλα μετα ανοιχτηκε και εβαλε και γλωσσα.
ειναι δεκτικη στο γλυφομουνι και στα δακτυλα μπροστα,πισω ομως εχει απαγορευτικο.
στοματικο κανει μετριο και καπως μονοτονο αρχικα,αλλα το καλο ειναι οτι δεχεται υποδειξεις και βελτιωνεται.
εγω της ειπα πως και τι μου αρεσει και το κοριτσι βελτιωθηκε.
περναει κι απο τις μπαλλες αλλα δεν τον παιρνει ολον μεσα,ουτε φυσικα προσφερει cim.:(
στο κυριως σεξ δοκιμασαμε τις τρεις κλασσικες στασεις στους δυο γυρους που ακολουθησαν και μπορω να πω οτι συμμετεχει καλα και εχει και καλα στησιματα.
θελει λιγο καλο χειρισμο ομως επειδη ειναι ψηλη και στα τεσσερα με κοπο την εφτανα αν και εγω ειμαι 1,94.
στο cow εδινε πονο στηριζομενη στα ποδια της ποτε με αργες και ποτε με γρηγορες κινησεις οπως της ζητησα και στο ιεραποστολικο με τραβουσε μεσα της σαν να ζητουσε πιο βαθια ή πιο εντονα δεν ξερω.
το θετικο ηταν οτι συμμετειχε αρκετα και ακολουθουσε τον παρτενερ της.




στο ενδιαμεσο των δυο γυρων καναμε μασαζακι στο οποιο παιρνει τη βαση χωρις να ειναι ολοκληρωμενο.
εννοω πως κανει μασαζ μονο σε πλατη,μεση αυχενα και οχι ποδια ή ανασκελα.
το καπως περιεργο ειναι οτι κανει μασαζ καθισμενη στο πλαι του κρεββατιου!!!!
δεν το πολυεχει αλλα οκ δειχνει να προσπαθει.
κι εδω ομως επειδη οπως ειπα στην αρχη εχει ενα αγχος με τον χρονο στο δωματιο και στο πως να διαχειριστει αυτον τον χρονο,πρεπει να της πειτε εσεις μετα το μασαζ για να ξεκινησει ο δευτερος γυρος σεξ.
αν την αφηνα,ακομα μασαζ θα μου εκανε,χωρις να θελει να κλεψει,αλλα λογω κακης διαχειρισης του χρονου.




με δυο λογια ηταν μια μετρια συνεδρια για τωρα.
το κοριτσι ηταν καπως αγχωμενο,καπως δεν μπορουσε να διαχειριστει και να μοιρασει καλα τον χρονο της στο δωματιο,αλλα μια πιστωση χρονου κατα την γνωμη μου την θελει σαν νεα παρουσια, προκειμενου να φανει αν υπαρξει βελτιωση.
στο κομματι του σεξ ηταν συμμετοχικη μεν,αλλα απειρη. ακολουθει τον παρτενερ της,αλλα δεν παιρνει πρωτοβουλιες. δεχεται υποδειξεις και συμβουλες στο πως να κανει τη δουλεια της ομως και βελτιωνεται κι αυτο το βαζω στα θετικα.
για ολα αυτα λοιπον εγω μια πιστωση χρονου της την δινω,καθως και μια δευτερη ευκαιρια στο κοντινο μελλον για να δω αν θα υπαρξει καποια διαφορα.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 30, 2023
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλειφομούνι
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Αγαπη2
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
48.200
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 delipas, Διαγραμμένο μέλος 177357, giorgiodelafuentes2 και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιουλίου, 2023
Χαιρετίζω τον συνάδελφο!
Κάπου βόσκει και μια δική μου κρητική για την Αγάπη2, την βαπτησα "Αγάπη 2023" για να μην τα μπλέκουμε με την παλιά, οπότε admin.. αν ακούς; Βαλε με κι εμένα στο Αγάπη2!

Συμφωνώ κι επιβεβαιώνω όλα όσα γράφτηκαν παραπάνω και θα προσθέσω ότι έχει πολύ ωραίο πρόσωπο.
S
SB2023
09 Ιουλίου, 2023
Καλημέρα σε όλους καλή Κυριακή.
Πολύ εντυπωσιακή εμφάνιση αλλά ότι λάμπει δεν είναι χρυσός, οι πολύ εντυπωσιακές μένουν στην ομορφιά, δεν προσπαθούν, είναι κενές.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2