Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 654541
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ενδεικτική ημερομηνία,πέρασα με τη Βίκυ μετά αρκετούς μήνες!! Εξακολουθεί να είναι η δεύτερη καλύτερη παρουσία μετά τη μαρίνα σε εμφάνιση και παρουσία!!! Κωλος στον Θεό βυζαρες μεγάλες αλλά νερουλες φάτσα μέτρια και ποδαρες!!Πέρασε μέσα έκανα ντουζακι και ήρθε μετά από 5 λεπτακια!! Ήμουν ήδη καβλωμενος και έπεσε κατευθείαν στα γόνατα ενώ ήμουν καναπέ και ξεκίνησε βαθύ πεοθηλασμο και ρουφηγμα αρχιδιων
Της ζήτησα να τον παίρνει όσο πιο βαθιά μπορεί.Τα κατάφερε εξαιρετικά!!! Στην συνέχεια ανέβηκε πάνω μου και με καβαλισε μέχρι που άδειασα μέσα της. Φώναζε και αρκετά πραγμα που με καβλωσε πάρα πολύ!! Μπήκα για ντουζακι και ξαπλώσαμε στο κρεβάτι,μου έλεγε κάποιες ιστορίες απο την σεξουαλική της ζωή και τα πράγματα που έχει κάνει.Με ανέβασε πολύ με αυτά π έλεγε και μετά από λίγο της κατέβασα το κεφαλάκι της στο πέος μου όπου το κατάπιε με ευχαριστήση.Στην συνέχεια είχε ιεραποστολικό πλάγια στάση και για τέλος doggy με αρκετή σφαλιαρα στον κωλο γιατί γουστάρε και είχε μουσκεψει.Στην. Συνέχεια τον έβγαλα και σε δευτερόλεπτα άδειασα στα υπέροχα μεγάλα στήθη της και έβλεπα το σπέρμα μου να κατρακυλά στο κορμί της.την σκούπισα σαν κύριος δώσαμε ενα ωραίο γλωσσοφιλο μπήκα για μπάνιο και στην συνέχεια αποχώρησα.Τωρα με την επιστροφή του βουνού δεν ξέρω πότε θα περάσω ξανά.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 03, 2023
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Πρωκτικό σεξ
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
762
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ντουνταράς, giorgiodelafuentes2, xagnostos2006 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Ιουλίου, 2023
Άψογος, έχω μήνες να την πετύχω την Βίκυ και την έχω μια στέρηση να πω την αλήθεια!
Απλά δυο διευκρινήσεις:
(1) Έδωσε κολαράκι, και μάλιστα free η Βίκυ μας;
(2) Αναφέρεις ότι "φώναζε αρκετά". Προσωπικά δεν το έχω διαπιστώσει, αν και πάντα την έπαιρνα με το μαλακό και όχι με το άγριο. Δηλαδή έχει "σκυλέψει" και είναι και για άγριες καταστάσεις πλέον η Βικούλα μας;
Mille Merci!
review reaction 2 alanakos19641964
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1