Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 361 10
Μασατζίδικα 786703
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κατ' αρχή το μαγαζί γνωστό για τις παρεχόμενες υπηρεσίες ποιότητας (καθαρό, ευγενικό προσωπικό, διακριτικό κλπ.). Απόγευμα Κυριακής, τέσσερις κοπέλες στα δωμάτια και τέσσερις διαθέσιμες. Κατόπιν προτροπής της υποδοχής διάλεξα Ιλόνα. Ουκρανή, 38 ετών, μικροκαμωμένη με φυσικό (αρκετά χαλαρό) στήθος με πολύ πεταχτές θηλές. Στο μασάζ μέτρια και στο κρεβάτι αρκετά ως πολύ gfe. Γλωσσόφιλα φουλ ενώ ταυτόχρονα μου άγγιζε το καυλί και τις μπάλες με μια τρυφερότητα που με καύλωσαν πριν ακόμη τον πάρει στο στόμα. Τσιμπούκι δεν μπορώ να κρίνω γιατί είχα ερεθιστεί αρκετά και δεν την άφησα να συνεχίσει. Μου πέρασε πλαστικό και ανέβηκε πάνω μου με δικιά της πρωτοβουλία. Ενώ ρούφαγα τις τεράστιες θηλές της κάτι που της άρεσε, άρπαξα τα κωλομέρια της και κατέβαζα με δύναμη τη λεκάνη της πάνω στο ιστίο. Συνεχίσαμε να φιλιόμαστε και στις δύο στάσεις που δοκιμάσαμε, μετά από λίγο την πέρασα σε ιεραποστολικό όπου και έχυσα. Δεν σταμάτησα μέχρι να στραγγίσω. Η Ιλόνα συμμετείχε ενεργά στη συνεδρία, πήρε πρωτοβουλίες δεν μιλάει πολύ αλλά έχει ένα ζεστό χαμόγελο και δεν ντρέπεται να εκφραστεί πάνω στο σεξ π.χ. με φωνές. Λέω "ίσως" θα την ξανάβλεπα γιατί σπάνια πάω δεύτερη φορά με την ίδια κοπέλα. Αυτά.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 02, 2023
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Ιλόνα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
3 Αυγ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
369
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, anthotypos, xagnostos2006 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιουλίου, 2023
Νομίζω ότι με τον καιρό, μαθαίνει και το μαγαζί (Σοφία) τα γούστα του πελάτη και η προτροπή πετυχαίνει συχνά πυκνά..
S
SB2023
14 Ιουλίου, 2023
...μύριζε τσιγαρίλα το στόμα της
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2