Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 655088
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Ελένη είναι μια MILF εξ Ουκρανίας γύρω στα 38 με 40. Μέτριο ανάστημα ~1.65, κιλά ~55, ξανθιά (βαμμένα) μαλλιά, ωραίο πρόσωπο, και γενικά μια περιποιημένη γυναίκα. Στην πασαρέλα έδειχνε κάπως "σκληρή", κάτι που δεν είναι στις προτιμήσεις μου. Όμως επειδή δεν υπήρχε κάτι καλύτερο να διαλέξω είπα να την ρίξω την ζαριά και ό,τι βγει...
Η κοπέλα ομιλεί ελάχιστα ελληνικά, και ελάχιστα αγγλικά. Γενικά η συνεννόηση τα απολύτως βασικά. Αλλά ας περάσουμε τώρα στα ουσιαστικά.

Όταν η εκάστοτε κοπέλα είναι να βγάλει την ιατρική ρόμπα, και ειδικά όταν πρόκειται περί milf, προσωπικά προετοιμάζομαι για την συνήθη πρώτη οπτική ήττα. Όταν όμως η Ελένη ξεκούμπωσε την ρόμπα της, είδα μπροστά μου γυμνό ένα άψογο δεμένο θηλυκό κορμί που θα ζήλευαν οι 9 στις 10 20άρες! Η κοπέλα είναι ευλογημένη από τον θεό να έχει τέτοιο άψογο φυσικό κορμί στα ~40 της! Στήθος 2μισάρι φυσικό στητό, ποπός άψογος +1 νούμερο δεμένος, πόδια ίσια, άντε να πω πως η κοιλίτσα ήταν ελάχιστα χαλαρή, μη βγει και το συμπέρασμα ότι την πήρανε από τα καλλιστεία...

Η κοπέλα ήταν φιλική και ευχάριστη. Είπαμε και δυο χαλαρές κουβέντες να γνωριστούμε, αν και με δυσκολία λόγω της γλώσσας. Χάδια, φιλιά και προκαταρκτικά μια χαρά. Στον αγώνα τώρα : αρκετά καλή πίπα (όχι τοπ), κύρια χωρίς χέρι, αλλά και με χέρι περιστασιακά. Στάσεις απ' όλες και με αντοχή από πλευράς της. Μόνο μείον το ότι συνέχεια έβαζε τζελ, κάτι που κατά την γνώμη μου ήταν αχρείαστο. Πρώτο γκολ μέσα της. Στην συνέχεια μασάζ αξιοπρεπές, κάτι ξέρει, αλλά όχι κάτι το εξαιρετικό. Δεύτερος γύρος, και ολοκλήρωση με πίπα στο στοματάκι της (τα έφτυσε).

Εκ των υστέρων διάβασα την τελευταία κριτική πιο κάτω (2022) για μια Ελένη, και μάλλον πρόκειται για την ίδια κοπέλα. Η δικιά μου μου είπε πως είναι ένα μήνα στην Αθήνα, αλλά μάλλον αυτό δεν είναι ακριβές. Άνευ σημασίας άλλωστε.

Συνολικά ήταν μια απρόσμενα καλή συνεύρεση αυτή με την Ελένη. Πήγα μαζί της με χαμηλές προσδοκίες, και έφυγα χορτάτος και με το χαμόγελο. Μου έκανε θετική εντύπωση και η συνολικά υπεύθυνη και ώριμη στάση της. Μου είπε χαρακτηριστικά σε μια φάση "Εντό ήρθα γκια δουλειά". Άξια η Ελένη μας λοιπόν και προτείνεται ανεπιφύλακτα...

ΥΓ 1 : Η ολίγον κουτσή υπηρεσία ήταν ευγενής και όλα μια χαρά.
ΥΓ 2 : Ανανέωσαν το ασανσέρ! Τώρα είναι τζιτζί και σταθερό στα φρεναρίσματα!
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Kaloeros
Ανώτερος
Εγγραφή:
27 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
209
Likes:
4.458
Πόντοι:
9.035
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xagnostos2006, Panoutsos_los, Borgia21 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιουνίου, 2023
Η Ελένη εχει δουλέψει και παλαιότερα στο μαγαζί. Είναι όντως φιλική στο σαλόνι. Και στο πρώτο που την είδα στην παρουσίαση (δεν έκανε μορφασμούς ξυνίλας) και αργότερα στο μέσα αριστερά σαλόνι που καθόμουν και ήρθε να πάρει πετσέτες. Χαμογελαστή και ευδιάθετη. Επίσης, σημαντικό που προσφέρει CIM. Έχω πληροφορηθεί ότι είναι καλή στο σεξ, αν και λίγο μαγκωμένη στην αρχή τής συνεδρίας.
Ηλικιακά, όμως, την κάνω λίγο παραπάνω. Μεταξύ 43-45 ετών. Γνώμη μου.
Καπέλο
review reaction 1 Kaloeros
29 Σεπτεμβρίου, 2023
Τέλεια η περιγραφή της Ελένης. Είναι εξαιρετική κοπέλα. Σικάτη αλλά άκρως σεξουαλική.
review reaction 1 Kaloeros
07 Οκτωβρίου, 2023
δυστυχως δεν κανει φουλ προγραμμα.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3