Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 431 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 601750
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πολλά έχουν γραφτεί για τη Νάνσυ από άλλους, πιο έμπειρους ,πιο τακτικούς και γενικά δεν νομίζω να διαφοροποιηθεί κάποιος στην ποιότητα και την κλάση της Νάνσυ που νομίζω ότι είναι all time classic σε όλα.
Όμορφη και χαρωπή παρουσία, γυναικείο καλοσχηματισμένο κορμί και φυσικά άψογη στην παροχή υπηρεσιών.
Ημερομηνία επίσκεψης ενδεικτικη και με κλεισμένο ραντεβού προκειμένου να είναι σίγουρη η συνέδρια μαζί της.Χαμογελαστη όπως πάντα με συνόδευσε στο δωμάτιο όπου με άφησε για το φρεσκαρισμα και επανήλθε μετά από λίγο όλο χάρη. Πέρασμα κατά ευθείαν στο σεξ μετά από επιθυμία μου μια και ποτέ δεν χορταινω μαζί της.Προθυμη και δεκτική με όρεξη να με ευχαριστήσει σε ρυθμούς και στάσεις ,οργωσαμε το δωμάτιο και μετά προσφέρθηκε και για μασάζ που πολύ με χαλάρωσε.
Δεν προχωρώ σε λεπτομέρειες της συνεδρίας γιατί νομίζω ότι δεν θα ανταποκρίνονται στο μεγαλείο της και πιστεύω ότι όσοι την γνωρίζουν θα το καταλάβουν. Η γυναίκα είναι λύσσα καύλα σε όλα.
Να σάι καλά Νάνσυ για να μας προσέχεις και να συνεχίσουμε να μεγαλώνουμε μαζί σου.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 15, 2023
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Νάνσυ
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Φεβ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
198
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 anthotypos, SEXTYRHOON, Milfomaniac και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού