Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 75 10
Μασατζίδικα 253405
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σε προηγούμενη επίσκεψη μου είχα δει την μιλφ Αναστασία και μου είχε κάνει "κλικ".
Νταρντανα Ρωσίδα με κανονικό σώμα καστανή με γυαλιά μυωπίας και ένα στυλ αριστοκρατικό από αυτά που μου αρέσουν.
Η άψογη οικοδεσπότης κ. Λίζα με παρότρυνε να την πάρω γιατί κάνει εξαιρετικό μασάζ.
Εχωντας μεγάλη εμπιστοσύνη στην Λίζα και κρίνοντας από την εμφάνιση που μου άρεσε πέρασα στο πρόγραμμα μιας ώρας προς 80 ευρώ.
Στο καθαρό δωμάτιο ήρθε ποτό κερασμενο και η Αναστασία.
Μιλά καλά ελληνικά είναι ευχάριστη και αφού αφαιρέσει την ιατρική της φόρμα ξεκίνησε ένα εξαιρετικό μασάζ
Μιλάμε για μασάζ επαγγελματικού επιπέδου άκρως απολαυστικό και ευεργετικό. Το μασάζ πήρε κοντά στα 40 λεπτά και ειλικρινά δεν ήθελα να σταματήσει . Όμως είχαμε και το δεύτερο μέρος στο οποίο η Αναστασία πήρε σχεδόν επίσης άριστα..πάρα πολύ καλή και ειδικά μετά από ένα τόσο καλό μασάζ ένα επίσης ωραίο ξελσφρωμα σου δίνει απίστευτη ευεξία και δύναμη.
Έφυγα υπέρ ευχαριστημένος
Προτείνω χωρίς δεύτερη σκέψη την Αναστασία σε όσους είναι λάτρεις του καλού μασάζ .
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 05, 2023
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλειφομούνι
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
490
Likes:
36.532
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 company of heroes tho, Join.f, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού