Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 157 10
Μασατζίδικα 323349
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Tο μαγαζι σε κεντρικο σημειο (αν πας με αυτοκινητο δεν βολευει με την καμια) ευγενικη υποδοχη και περασμα των κοριτσιων,
απο της διαθεσιμες που εχει με κεντρισε η Μαριαννα ψηλη με μακρια ωραια ποδια και μακρια απαστα μαλλια.
Παραβολο για μιση ωρα και μου δεχνουν το δωματιο, αντικειμενικα οκ καθαρο και μο αρεσε οτι το μασαζοκρεβατο ειναι σαν ημιδιπλο κρεβατι και ανετα χωρανε 2 ατομα πανω, μπανιο δυστυχωε δεν εχει το δωματιο πραγμα που δυκολευει την κατασταση γιατι θα πρεπει να σου δωσουν το συνθημα οτι ο χωρος ειναι οκ ωστε να βγεις απο το δωματιο να περασεις απο το χωλ και να πας στο μπανιο.
Ερχεται η κοπελα και πεφτει κατευθειαν στην πιπα διχως αυριο και βιαστικα, μετα απο κανενα 5 λεπτο περναει προγυλακτικο και καβαλαει σαν σιφουνας. Κατσε ρε κοελα μου λεω δεν ειμαι κανενας πεινασμενος χαλαρα.. γουσταρω πολυ το σεξ μου λεει μωρο μου .. χμ..
να μην μακρυγορω στο 15 συνολικα ηρθε το τελος σηκωθηκε αρχισε να μαζευει τυπου κανε μπανιο να την κανεις ... Μασαζ επουδενει αφου κιολας μου το ειπε ρητα.
Συμπερασμα ιδιες υπηρεσιες στουντιο σε παρομοια τιμη με λιγο περισσοτερο χρονο αν αντεχεις και δεν τελειωσεις
Στοχος η Ρουλα που εχω ακουσει καλα λογια απο φιλο που δοκιμασε
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 10, 2023
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Μαριάννα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
23 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.506
Πόντοι:
2.411
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 trimis, giorgiodelafuentes2, tawara και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Μαΐου, 2023
Αφού την γάμησες κιόλας νασαι ευχαριστημένος...
Σου κάνε και πίπα πέντε λεπτά ακα...
Πώς δεν σου ζήτησε κάνα εικοσαρι ακόμα ..
Ούτε του παπά μην το πεις
review reaction 3 sakarvats, FOTINOS 54
08 Μαΐου, 2023
Αδερφέ ρίχνουμε και λίγο διάβασμα πριν διαλέξουμε κοπέλα, Ρούλα εγγύηση αν έχει μπει στο στόχαστρο σου...
08 Μαΐου, 2023
καλά τα λές. μασαζ και χαλάρωση δεν θα βρεις. Πιστεύω ότι το μαγαζί όμως είναι vfm για τον πήδο που προσφέρει. Πχ πίπα χωρίς προφυλακτικό, cim, λίγο μασαζάκι και λίγο περισσότερο χρόνο από στούντιο. Άκουσα μάλιστα ότι θα κάνουν και ανακαίνιση το καλοκαίρι, βάζοντας μπάνιο σε κάθε δωμάτιο. Για να δούμε
08 Μαΐου, 2023
Κλασικη Μαριαννα....Χεχε!
ξεπετουα...
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4