Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 40 10
Ξενοδοχεία 52061
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Χώρος (γενικά)
 
6.0
Καθαριότητα
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
7.0
Διακριτικότητα
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Πάμε απο τα καλά.
Επίσκεψη πανεύκολη, βγαίνεις εθνική , στον παλιό τροχονόμο κάνεις δεξιά και πάλι δεξιά στον παράδρομο κι έφτασες.
Parking αλάνα ,είσοδο ζούλα απο το parking μπαίνεις στο ασανσέρ και τσούπ στην υποδοχή.
Τα παλληκάρια στην υποδοχή ευγενικά και διακριτικά.
Δωμάτιο μου προτάθηκε στα 35€ διότι τα economy ηταν "πιασμένα"
Στα του δωματίου τώρα , καθαρό , σχετικά ευρύχωρο με καθρέφτη για να βλέπεις την απόδοση σου.
Φωτεινό , κάτι που εκτίμησα ιδιαιτέρως διότι θέλω να βλέπω την παρτενέρ ,γιατί με τα κόκκινα μπλε πράσινα φώτα που έχουν άλλα τέτοιου τύπου hotel αισθάνομαι ως τυφλοπόντικας
Αν κάποιος είναι πιο "dark" τύπος προφανώς μπορεί να ρυθμίσει το φωτισμό κατά το δοκούν, .
Σχετικά άνετο μπάνιο με καυτό νερό .
Πάμε σε αυτά που μου κακοφάνηκαν .
Στο μπάνιο είχε δυο μόνο σαπουνάκια παπουτσάνη δηλαδή αμα πέσει κάτω τι κάνεις ?
Πάς στο δίπλα δωμάτιο και παίρνεις , φωνάζεις reception η παίρνεις της κοπέλλας ?
Παντόφλες σφραγισμένες μεν , αλλά πετσέτες μόνο δυο όχι σφραγισμένες .
Στην μια δε , κρεμόντουσαν ξέφτια .
Εντάξει σε γαμιστρώνα πάμε ,αλλά κάπου λίγο ώπα .
Τέλος παρήγγειλα (μην είμαστε κι αγενείς) δυο καφεδάκια κι ενα νερό με χρέωση 15€ , μάλλον αλμυρό αν αναλογιστείς ότι σε άλλα χοτέλια στο κάνουν δώρο.
Παρά τα όποια αρνητικά μάλλον θα ξαναπάω , γιατί η πρόσβαση μου είναι πολύ εύκολη και για να έχεις κακό συναπάντημα πρέπει να είσαι τέρμα καντέμης.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία Επίσκεψης
Μαρτίου 26, 2023
Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό
Μέλος
Εγγραφή:
19 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
705
Πόντοι:
81
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, Ολιν

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού