Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 98 10
Ξενοδοχεία 128764
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Χώρος (γενικά)
 
7.0
Καθαριότητα
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
7.0
Διακριτικότητα
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μακράν το καλύτερο ξενοδοχείο που έχω επισκεφτεί στην καριέρα μου ως λάτρης του αγοραίου έρωτα. Χειμερινή επίσκεψη, με πολύ κρύο έξω και πάω πρώτη φορά στο Παγκράτι. Βραδινή ώρα, γύρω στις 12. Δυσκολεύτηκα να το βρω, αλλά να είναι καλά τα gps. Μέσα σε ένα στενό, με μια μεγάλη είσοδο, το βρίσκω και πάω να βρω parking. Δεν ξέρω αν έχει, ήμουν με σκούτερ οπότε δεν δυσκολεύτηκα πολύ. Αν όντως δεν έχει, ίσως είναι το μόνο αρνητικό του.

Ζητάω δωμάτιο από ένα ευγενέστατο παλικάρι στην ρεσεψιόν και με στέλνει στον τρίτο. Είχα ξεχάσει τα τσιγάρα μου και μου είπε κιόλας ότι πουλάνε Marlboro σκληρό στην reception. Έλυσα και αυτό το θέμα και μετά ανοίγω πόρτα και βλέπω ένα τεράστιο δωμάτιο με μια κρεβατάρα, φώτα led ρυθμιζόμενα και ανοιχτό το air condition. Όπως σας είπα ήταν μια πολύ κρύα νύχτα και μέχρι να μπω στο δωμάτιο το πουλί μου είχε μπει στον πάτο μου. Αμέσως χαλάρωσα, ηρέμησα, και παρήγγειλα μια μπύρα που σε 2 λεπτά ήταν στο δωμάτιο μου από μια χαμογελαστή κυρία. Τηλεόραση 50 ιντσών, όλα πεντακάθαρα, και με ένα μεγάλο μπάνιο επίσης. Ότι καλύτερο έχουν δει τα μάτια μου σε πορνοξενοδοχεία. Περιττό να σας πω ότι από έξω δεν Ακουγόταν τίποτα. Μπράβο τους για την ηχομόνωση που έχουν μεριμνήσει. Μόνο Πρίαμος Παγκράτι αδέλφια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία Επίσκεψης
Δεκεμβρίου 21, 2021
Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Δεν είχε καθόλου!
Red&white
Σεβαστός
Εγγραφή:
25 Φεβ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
1.420
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, makis254, Διαγραμμένο μέλος 201295 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού