Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 170 10
Ξενοδοχεία 133941
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Χώρος (γενικά)
 
7.0
Καθαριότητα
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
7.0
Διακριτικότητα
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Προσφατη επισκεψη στο εν λογω ξενοδοχειο στην αναγραφομενη ημερομηνια και μπορω να πω με εξαιρεση κανα δυο πραγματακια το θεωρω value for money για κεντρο σε σχεση με τον ανταγωνισμο .

Απογευματινη ωρα με πολυ κοσμο να λειπει απο την Αθηνα οποτε παρκαρα 10 μετρα πιο κατω απο τη κεντρικη εισοδο μπροστα απο το καφενειο .

Στη ρεσεψιον μου εδωσαν κλειδι-καρτα δωματιου ,χειριστηριο για το a/c και τηλεκοντρολ για το δωματιο 53 το οποιο ειναι τερμα του διαδρομου στο 5ο οροφο και δεξια .

Ωραια διακοσμημενοι χωροι στην εισοδο με συγχρονο λιτο design και ενα ασανσερ ανετο να οδηγει στους επανω οροφους
Καλο το δωματιο , μοντερνο , ενδεδυμενο με μοκετα και ενα διαδρομο 4 μετρων να οδηγει στον κυριως χωρο οπου βρισκουμε μια δερματινη πολυθρονα εμπροσθεν ενος ολοσωμου καθρεφτη τοιχου με πλατος οσο της πολυθρονας οπως μπαινεις αριστερα , ενα μεγαλο κρεβατι το οποιο εχει μπροστα του τη τηλεοραση και στα πλαγια ντουλαπες απο τη μια μερια και απο την αλλη ενας εντοιχιζομενος καθρεφτης που εντυνε ολο το τοιχο . Στη γωνια του δωματιου διπλα απο τη μπαλκονοπορτα υπαρχει ενα πολυ μικρο σταντ για τα πραγματα .

Χωροι μεγαλοι δεν υφιστανται γυρω απο το κρεβατι αλλα ειναι πληρως αξιοποιημενοι θα λεγα . Στα δυο κομοδινα δυο εμφιαλωμενα μπουκαλακια νερο και απο ενα συσκευασμενο μπισκοτακι .

Ευρυχωρο μπανιο με συσκευασμενες πετσετες σωματος και προσωπου , δυο συσκευασμενα σαπουνακια διπλα απο το νιπτηρα και αφρολουτρο κρεμασμενο σε υποδοχη στο τοιχο να βγαινει σα κρεμοσαπουνο , πολυ βολικο σε συγκριση με τα σαμπουαν μπουκαλακια που συνηθιζονται .

Αρνητικα θα ελεγα τρια πραγματα . Πρωτον δε βρηκα καπου να κρεμασω τα ρουχα μου οποτε χρησιμοποιησα γι αυτο το σκοπο τη πολυθρονα , δευτερον η μπαταρια του νιπτηρα ηταν τελειως στην ακρη του ετσι που ηταν αδυνατον να πλυνεις τα χερια σου με σαπουνι κατω απο το νερο τριβοντας τα μεταξυ τους και το κυριοτερο η μπανιερα . Γυρω απο τη μπανιερα στο συγκεκριμενο δωματιο δεν υπηρχε
ουτε κουρτινα ουτε κουβουκλιο πλαστικο με αποτελεσμα τα νερα να διαχεονται στο χωρο οσο προσεχτικος και να σαι .

Πολυ καλο σε σχεση με τον ανταγωνισμο οτι ρυθμιζεις το a/c στο βαθμο που θελεις .

Πληρωσα με καρτα για κατι λιγοτερο απο 3 ωρες 22 ευρω στο τελος .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία Επίσκεψης
Αυγούστου 09, 2022
Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό
maradona7
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
15 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
142
Likes:
11.339
Πόντοι:
24.571
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ntaffy2, Helluvatime, Str8man και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Αυγούστου, 2022
Καλημέρα, νομίζω έτσι είναι οι μπανιέρες του Bill, οχι ότι είμαι συχνός πελάτης τους.

Ποιά κοπέλα πήρες?
Αν θες λες
review reaction 1 maradona7
10 Αυγούστου, 2022
δεν υπηρχε
ουτε κουρτινα ουτε κουβουκλιο πλαστικο με αποτελεσμα τα νερα να διαχεονται στο χωρο οσο προσεχτικος και να σαι .

Πριν αρκετό καιρό γλίστρησε και χτύπησε ένα κορίτσι σε ραντεβού μου. Εξαιτίας αυτού του αρνητικού, που για μένα είναι πολύ σημαντικό, πλέον προτιμώ το απέναντι.
review reaction 1 maradona7
10 Αυγούστου, 2022
Τι κολλημα εχετε φαει ολοι με τα πλαστικα στις ντουζιερες...Λες και εσεις θα τα σκουπισετε μετα..

Εγω πεταω μια πετσετα στο δαπεδο και στα αρχιδια μου και τα πλαστικα και τα τζαμια..

Αλλος θα σφουγγαρισει..
review reaction 1 maradona7, paparotriftoulas
10 Αυγούστου, 2022
Το 53 δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο σαν δωμάτιο.. Μπήκα κι εγώ το Σ/Κ αλλά έχω ξαναμπεί κι άλλες φορές..
Απλά ήσουν άτυχος.
Για τα ρούχα έχει κρεμάστρα μέσα στην ντουλάπα. Τώρα για την μπαταρία δεν με ένοιαξε τόσο αλλά για το μπάνιο έχεις δίκιο..
Βέβαια σε άλλα δωμάτια δεν είναι έτσι.. Είναι γενικά θέμα τύχης τι ελεύθερο δωμάτιο θα βρεις σε ώρα αιχμής.
Παραμένει όμως vfm!
review reaction 1 maradona7
11 Αυγούστου, 2022
Αφού σου ετυχε και δούλευε καλα το κλιματιστικο ολα τα αλλα αντιμετωπίζονται ...
review reaction 1 maradona7
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5