Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 98 10
Ξενοδοχεία 128769
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Χώρος (γενικά)
 
6.0
Καθαριότητα
 
6.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
7.0
Διακριτικότητα
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πριαμος λοιπόν!...Ένα καλό στανταρακι στο κέντρο...Το εν λόγο ξενοδοχείο το επισκευτικα πρώτη φορά κάπου το 2003,και τελευτεα φορά,το 2019...Το πρώτο που με εντυπωσίασε ήταν η θεματική του...τα διαφορετικού τύπου δωμάτια,που σε ταξηδευουν σε άλλες εποχές και άλλους τόπους...Την πρώτη αλλά και την τελευτεα φορά βρέθηκα εκεί με γκόμενες μου...και οι δυο είχαν εντυπωσιαστεί απ το ντεκόρ..θυμαμε το ινδικό δωμάτιο,αλλα και ένα άλλο κάπως ρετρό με κούνια...Αυτό το ξενοδοχείο όσες φορές το επισκευτικα για κάποιο λόγο,μου ευτιαχνε περισσότερο τη διάθεση για σεξ..Οι δε γκόμενες μες στις τρελές καυλιτσες,και μες στα μέλια...Τι να πω...έχω ωραίες αναμνήσεις...Όταν εμπενα εκεί ήταν σα να εβγενα σε μια άλλη διάσταση...με κυριαρχούσε πάντα το πάθος,και η ακόρεστη δίψα για περισσότερη ηδονή...Και αν αυτό δεν είναι επιτυχία για το πως πρεπη, να είναι ένα ξενοδοχείο ημηδιαμονης τότε τι είναι?...Σίγουρα κάποια ανακενηση τη θέλει ...αλλά εγώ εμενω στα θετικά του...και ένα απ αυτά είναι η απόλυτη διακριτικότητα του...Ελπίζω να τα ξανά επισκευτω σιντομα...ΕυλόγησονΝαι!Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Πρόσβαση
Εύκολη
makis254
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
436
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 alpula, delipas, mixalis mixoy και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού