Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 30 10
Ξενοδοχεία 47191
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Χώρος (γενικά)
 
7.0
Καθαριότητα
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
6.0
Διακριτικότητα
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα αναγνώστες αυτού του υπέροχου σάιτ Ασάλιωτα χθες βράδυ πήγαμε με ένα ωραιο ζευγάρι με τον σύζυγο μου στην Γλυφάδα για φαγητό σε ιταλικό ρεστοραν παράπλευρους της Μεταξά ....και αυτή ήταν του χώρου μας και φυσικά γνωστή φίλη του συζύγου μου , μας σέρβιραν ωραίες μακαρονάδες με ψίχα από καβούρι και γαρίδα ήταν όλα γευστικά τρώγοντας πίναμε και κρασάκι ιταλικής προελεύσεις και έτσι με την ώρα να περνάει και σιγα άρχιζε να ανεβαίνει το κέφι και τον 4 ρεις μας . Εγώ καθόμουνα απέναντι από τον Νικο σύζυγο της άλλης κοπέλας αρκετές φορές με κοίταζε με ερωτικα μάτια για μια στιγμή ένιωσα το πόδι του να με αγγίζει στην γάμπα και να με τριβή σιγά σιγά εκεινη τι στιγμή ένιωσα ένα ερωτικο ρίγος στο κορμί μου χαμήλωσα τα μάτια γιατί κομπλαρα αλλά αυτος με έριξε ενα αδιάκριτο χαμογελαστό βλέμμα . Ενώ βγήκαμε με σκοπό μόνο να φάμε εγώ ήθελα ο νικος να με καταβρωχθηση μέσα στην αγγαλια του από κάτω χαϊδεύοντας με με τα πόδια του άρχισα να γίνομαι μούσκεμα , αλλά είδα και τον άντρα μου να έχει καρφωθεί με την κοπελα του Νίκου ήταν ξανθιά με μπλε μάτια από Πολωνία ήταν πράγματι μια κούκλα , πάνω στη χαρά πίνοντας κρασι πήρα την πρωτοβουλία να προτείνω να πάμε σε ξενοδοχείο για παιχνίδι , αμέσως και οι τρεις μου λένε φύγαμε , σε μισή ώρα φτάσαμε στο ξενοδοχείο κατά της 10 το βράδυ πήγαμε , πήραμε μια σουίτα για να ξεδωσουμε , πρωτα καναν ντουζακι οι αντρες μας και μετά πήγαμε με την κοπελα να κάνουμε μαζι ντουζ εκεινη άρχισε να με σάπουνιζει πίσω στην πλάτη μου αμέσως γύρισα την πλάτη και άρχισα να την φιλάω στο στομα της ήταν ηδονικό το φίλί της πολύΚεφάλι σε τοίχο! αυτή μου έβαλε κατευθείαν τα δάχτυλα της μέσα μου και άρχισα να φωνάζω από την ηδονή Ναι! για μια στιγμή ακουσα τους αντρες να φωνάζουν ακόμα κάνετε ντουζ αλλά εγώ δεν σταμάτησα ούτε και εκεινη ήμουνα ένα ηφαίστειο που είχα εκραγεί , σε λίγα λεπτά άνοιξαν οι αντρες την πορτα του μπάνιου και μπήκαν μέσα γυμνοί , μετά μέσα στο μπάνιο έγινε το έλα να δεις δεν πήγαμε στο κρεβάτι για παιχνίδι φτάσαμε όλοι στο τέλος τελικά μέσα στο μπάνιο .....ήταν μια ξεχωριστή εμπειρία :) ο νικος για μια στιγμή με άρπαξε και άρχισε να με χουφτώνει με πολύ ερωτική δύναμη , το εργαλείο του ήταν παχύ και σκληρό με γύρισε στα τέσσερα μέσα στο μπάνιο και με σφυροκόπησε ήταν πολύ δυνατός ....πόνεσα λίγο αλλά μου άρεσε ο άντρας μου σφυροκοπούσε την άλλη από μπροστά εκεινη ξεσήκωσε το ξενοδοχείο από της φωνές , εγώ τον δικό μου του είπα να μην τελειώσει μέσα μου αλλά πάνω στα στήθη μου , μετά από μερικα λεπτά με γύρισε και τον έβαλε μέσα στο στομα μου και τελείωσε μέσα μου Κατσικογάμης Της 12 η ώρα μεσανυχτα τελειώσαμε το παιχνίδι αμέσως ντύθηκαμε και φύγαμε γιατί ήταν απογορευτικο μετά της 00:30 να είμαστε έξω στους δρόμους . Τέλος ήταν μια υπέροχη βραδια σε αυτό το ξενοδοχείο το δωμάτιο δεν το χαλάσαμε καθόλου μόνο τι μπάνιο Έρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία Επίσκεψης
Οκτωβρίου 27, 2020
Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό
elizabeth32
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Οκτ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
543
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 makis254, fstelios81, alpula και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Νοεμβρίου, 2020
Ναι! Μπράβο σου (σας)!!!
Με κατακάβλωσες....μακάρι νάμουνα κι εγώ Κατσικογάμης εκεί, μαζί σας.
07 Νοεμβρίου, 2020
Ωραία κριτική. Θα παω και γω με την δικια μου
10 Μαρτίου, 2021
Αυτό τώρα ήταν κριτική για το ξενοδοχείο ?????
review reaction 3 cursed
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3