Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 30 10
Ξενοδοχεία 47191
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Χώρος (γενικά)
 
8.0
Καθαριότητα
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
9.0
Διακριτικότητα
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επισκέφτηκα το σαλεμ δεύτερη φορα και συγκεκριμένα μια απο τις δυο σουιτες. Αναμονή καθόλου καθως ειχα παρει τηλ και ειπα οτι την θέλω συγκεκριμένη ωρα. Εκπτωσαρα 50 τα εκατο εδωσα 27.5 ευρώ με δυο μπουκαλια νερο και ενα μπουκαλι σαμπανιαΝαι! η εκπτωση ηταν μεσω το προφιλ τους στο face μου στείλανε μια φωτο με το ονομα στο. Προφιλ μου. Μεγαλη η σουιτα με ωραιο κρεβάτι και μεγάλη τηλεόραση που έπαιζε αδιαφορη τσοντα. Τζακουζι λειτουργικό το γεμισα να ειναι ετοιμο καθως περιμενα το μωρό. Σφραγισμένες πετσετες και σεντονι καθως και μπουρνούζι. Αρνητικό δεν είχε παντόφλες καθως και αφρολουτρα μιας χρησης. Ελάχιστη οσμη τσιγαρου στο δώματιο σε ανεκτα επιπεδα. Ωραιος καθρεφτης καιπολυθρονα καθως και κοκκκινος φωτισμος συνεθεταν το δωματιο. Για τα 27.5 ευρώ που έδωσα εξαιρετικη επιλογη στα διπλα λεφτα ομως θα επελεγα απλο δωματιο. Συστηνεται πάντως για δοκιμή. Ρεσεψιόν εξυπηρετικοτατη και παρκιγκ ακριβως απεξω. Συστηνεται γενικα αν και δεν εχει διακριτική εισοδο ειναι φατσα φορα δε ξερω αν εχει σε αλλο αημειο πάντως είσοδο και οχι φατσα φορα στη βουλιαγμένης.
panagos7
Πορνοστάρ
Εγγραφή:
5 Δεκ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
7.645
Πόντοι:
8.816
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, mounodoulos34, Manos 91 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιουνίου, 2020
εχει στο πλάι οταν παρκαρεις στην πισω πλευρα του χοτελ Ματάκι
TK
TASSOS karipidis
06 Ιουνίου, 2020
Καμιά αλλαγή στην μετακορώνα εποχή?
07 Ιουνίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αντισσυπτικα ειχαν στη ρεσεψιόν κτλ στο δωμάτιο πχ δεν ειχαν. Ολα τα ιδια μου φανηκαν. Κοσμο να μπαίνει η να βγαίνει πάντως δεν ειδα ουτε φωνες άκουσα κτλ. Λογικα η κινηση πρεπει να ειναι ακομα περιορισμένη στα περισσότερα ξενοδοχεια τι να πω δε ξερω
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3