Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 40 10
Ξενοδοχεία 32111
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Χώρος (γενικά)
 
9.0
Καθαριότητα
 
9.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
10.0
Διακριτικότητα
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ειχα σταμπαρει απο καιρο τον πριαμο στη βουλιαγμενης και εκει εκανα το δευτερο ραντεβου μου με την ελενα χατζη.Αρχικα να πω οτι το ξενοδοχειο ειναι καινουργιο σχετικα.ο μελαχρινος τυπος στη ρεσεψιον παρα πολλυ ευγενικος πηρα το δωματιο 204 που εχει στρογγυλο κρεβατι και ρετρο διακοσμηση στον δευτερο οροφο.τιμη του στα 25 ευρω.μπαινοντας βλεπεις ενα ωραιο μεγαλο μεγαλο στρογγυλο κρεβατι δυο πολυθρονες μια δερματινη η αλλη δειχνει τη μεριλιν μονροεΈρωτας τηλεοραση μεγαλη επαιζε τσοντα της privateΝαι! καθρεφτης απεναντι απο το κρεβαττι που οπως παρατηρησα δεινει χαμηλοτερα απο το κρεβατι.αρα δε βλεπεις τον ευατο σου καλα ξενερα αυτοΜαλακία ενας ωραιος πινακας καποια ρετρο στοιχεα σαξοφωνα κτλ οπως και το τηλεφωνο της ντουζιερας σε αλλο στυλ.δυο νερακια μου δωσε ο ρεσεψιονιστ μαζι με χειριστηριο.μπανιο φυσιολογικες διαστασεις και καθαρο με σφραγισμενες πετσετες.παρκιγκ βρηκα ακριβως απεξω επειδη ειναι αυγουστος.παρατηρησα ομως οτι εχει και το ξενοδοχειο.κοσμος αρκετος για την εποχη καθως ειχα δει στο σαιτ αλλα δυο δωματια και ηταν πιασμενα παρολο που ηταν τριτη και επαιζε και ο παοκ.τελικα ο κοσμος γαμαει μπραβο μας.να πω οτι μου ειπε ο νεαρος να προπληρωσω το δωματιο αλλα ηταν ευγενικος και δε μου κακοφανηκε,του αφησα και ενα πενταευρω και ειπα θα ανεβασω κριτικι καλη στο γνωστο σαιτ και γελαγε και αυτοςΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο φευγοντας μετα απο μιαμισι ωρα αντικρισα μια μελαχρινη κοπελα στη ρεσεψιον λογικα αλλαζε τον τυπο η οποια δε ξερω αν την εχετε δει ειναι μουναροςςςςς.Ναι! μελαχρινο κατσαρο μαλλι αδυνατη πολλυ ωραιο σωμα βασικα κορμαρα και ενα υπεροχο χαμογελο.Έρωτας με ρωτησε αν εμεινα ικανοποημενος και της ειπα απολυτα.με ρωτησε κι ολας αν μου αρεσει ποιο πολλυ απο το αντιστοιχο πριαμο στο παγκρατι και της ειπα ειναι η νυχτα με τη μερα.μου χαμογελασε και εγω εφυγα.το ξενοδοχειο συστηνεται ανεπιφυλακτα.ισως μονο σε καναν παντρεμενο μη σας παρει κανα ματι απο τη κεντρικη εισοδο δε ξερω αν κανει...ισως ομως εχουν και διακριτικη εισοδο.δεν με ενδιεφερε δε ρωτησα.αυτα....
panagos7
Πορνοστάρ
Εγγραφή:
5 Δεκ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
7.645
Πόντοι:
8.816
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, geny24, cupracing και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού