Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 131 10
Ξενοδοχεία 109269
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Χώρος (γενικά)
 
8.0
Καθαριότητα
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
7.0
Διακριτικότητα
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το εν λόγω ξενοδοχείο ημιδιαμονής δεν το είχα επισκεφτεί γιατί είχα διαβάσει την κριτική περί 11 ευρώ της έξτρα πετσέτας. Ήρθαν έτσι τα πράγματα που βόλευε για την περίσταση.
Το πάρκιν ούτε εγώ το χρησιμοποίησα, προτίμησα να παρκάρω στα γύρω στενά για ευνόητους λόγους.
Η ρεσεψιονίστ με ενημέρωσε ότι υπήρχαν διαθέσιμα δωμάτια των 17 και 23 ευρώ, προτίμησα το δεύτερο γιατί δεν θεωρώ σημαντική την διαφορά των 6 ευρώ.
Οπότε η κριτική μου αναφέρετε σε αυτά τα δωμάτια.
Πήρα το κλειδί του δωματίου και το τηλεκοντρόλ της τηλεόρασης για κλιματιστικό δεν..
Ανοίγοντας τη πόρτα του δωματίου δεν μπορώ να πω ότι εντυπωσιάστηκα αλλά το βρήκα συμπαθητικό.
Κρεβάτι ικανοποιητικό, το μπάνιο ήταν σχετικά καθαρό και η ντουζιέρα είχε τζάμι (καμπίνα) για μη βγαίνουν έξω τα νερά, δεν είχε όμως ένα μικρό χαλάκι/πετσετάκι μη γλιστρήσεις.
Μετά την εξερεύνηση ενημέρωσα τις δεσποινίδες για τον αριθμό δωματίου και έβαλα τηλεόραση είχε ικανοποιητικό αριθμό καναλιών συν τσόντες, αλλά προτίμησα μουσικό κανάλι.
Επίσης είχε ένα μικρό γραφείο, δεν κατάλαβα την χρησιμότητα του μάλλον για να γράφονται οι κριτικές επί του έργου Χμμμ;.
Το παράθυρο έβλεπε ακριβώς στα γραφεία μιας εταιρείας, οπότε καταλαβαίνεται τι θα γίνει άμα ξεχάσεις ανοιχτές τις κουρτίνες.
Το μπάνιο είχε δυο μικρά μπουκαλάκια για ντούζ επίσης είχε δυο πετσέτες μια μοβ και μια κόκκινη σε πλαστική σακούλα.
Αυτά ήρθαν και οι δεσποινίδες Έρωτας βολεύτηκαν με μια πετσέτα, εγώ κράτησα την κόκκινη Κουλ
Εντάξει καλό είναι και βολικό αλλά με τα ίδια λεφτά υπάρχουν και καλύτερες επιλογές.
rodriguez96
Ανώτατος
Εγγραφή:
5 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
11.178
Πόντοι:
11.746
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, Διαγραμμένο μέλος 201295, Διαγραμμένο μέλος 172222 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Δεκεμβρίου, 2018
Δεν υπήρξε έξτρα χρέωση για το τρίτο άτομο? Γιατί αν όχι συμφέρει σε σχέσει με το Bill που σου χρεώνουν 22 ευρώ +10 ευρώ το τρίτο άτομο
03 Δεκεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όχι, δε με χρέωσαν έξτρα.
Αλλά δεν μπήκαμε όλοι μαζί.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2