Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 11 10
Ξενοδοχεία 23308
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Χώρος (γενικά)
 
8.0
Καθαριότητα
 
9.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
8.0
Διακριτικότητα
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρώτη επίσκεψη στο Marcos.
Χαϊδάρι λοιπόν. Εύκολη πρόσβαση με το αμάξι και πάρκινγκ. Αν δεν έχεις αμάξι, αν σου χάλασε, αν δεν θες να πάρεις ταξί, υπάρχει και στάση εκεί δίπλα όπου περνάνε κάποια λεωφορεία. Οπότε έχεις και αυτή την επιλογή..αρκεί να ψαχτείς λίγο.
Οπότε στην πρόσβαση θα βάλω ένα 8.
Αναμονή δεν υπήρξε. Όλα οκ και στην υποδοχή.
Δωμάτιο standard στον πρώτο όροφο..τιμή 25ε. Υπάρχουν και δωμάτια στα 20ε με κράτηση.. ξέχασα όμως να ρωτήσω λεπτομέρειες..
Ωραίο το δωμάτιο..όμορφα χρώματα..
Κλιματισμός μια χαρά, τηλεόραση οκ με 3 περίεργα καναλάκια, καθρέφτης στην οροφή για να με θαυμάζω Μεγάλο χαμόγελο και όλα γενικά όσα προσφέρονται στα κλασσικά ξενοδοχεία του κέντρου.. πετσέτες, μπουρνούζια, νεράκι κτλ.
Καθαριότητα οκ παντού.. μπάνιο εντάξει.. καθαρό αλλά κλασσικά στην ντουζιέρα πάνε τα νερά παντού Γλώσσα
Το μόνο περίεργο ήταν όταν άνοιξα τον κρυφό φωτισμό ότι παραήταν σκοτεινά.. ενώ με τα φώτα ανοιχτά παραήταν φωτεινά.. οπότε έπαιξε κρυφός φωτισμός με ανοιχτή tv και ανοιχτό το φως του μπάνιου.. να βλέπουμε και λίγο την παρτενέρ Ματάκι
Δωρεάν κέρασμα δεν έχει. Όταν πήγα εγώ πήρα καφέ. Όταν ήρθε η παρτενέρ, της παρήγγειλα. Η δεύτερη παραγγελία δεν ήρθε ποτέ όμως.. την ξέχασε για κάποιο λόγο.. Η πλάκα είναι ότι μου την είχε χρεώσει.. Τελικά όταν κατάλαβε ότι όντως δεν έφερε την δεύτερη παραγγελία μου ζήτησε συγνώμη και μου κέρασε και την πρώτη. Οπότε όλα μια χαρά..
Δεν έχω κάποιο ιδιαίτερο παράπονο από το ξενοδοχείο.. Όχι άσχημη επιλογή για όποιον τον βολεύει η περιοχή και η πρόσβαση..
Με 25ε παίρνεις ωραίο δωμάτιο (ίσως το πάρεις και με 20 αν έχεις κάνει κράτηση-δεν ξέρω ακριβώς) με όλα όσα περιμένεις να διαθέτει και απλά πληρώνεις το καφεδάκι σου..
Αυτά για το Marcos λοιπόν! Όλο και κάτι θα ξέχασα να αναφέρω!
Thanks για την ανάγνωση!
Antidote
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
6.374
Πόντοι:
5.646
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Dias diou, iuakoya, Rokko28 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιουλίου, 2018
Τύπε δοκίμασε το λουξ με 30€ και πάρε και κάρτα μέλους για το χοτέλι, στης 8 επισκέψεις η μια δώρο Καπέλο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1