Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 168 10
Ξενοδοχεία 131867
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Χώρος (γενικά)
 
4.0
Καθαριότητα
 
6.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
6.0
Διακριτικότητα
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τώρα λένε ..αν ψάχνεις να βρεις ψεγάδι βρίσκειςΓερο-μύστης.Ομως δεν έψαχνα!Απλά έκατσε να φτάσω νωρίτερα κ να περιμένω την παρέα μου.Κ όπως περίμενα ..το μάτι άρχισε να πέφτει σε κάτι ατέλειες που σε διαφορετική περίπτωση δεν θα παρατηρούσα.Κατι φουσκωμένοι τοίχοι από υγρασία,κάτι τρύπες από το προηγούμενο κλιματιστικό,λίγη μούχλα στη ντουζιερα.Λεω οκ συμβαίνουν αυτά κ αρχίζω να μασουλαω ένα μπισκοτάκι από αυτά που δεν παραλείπουν να προσφέρουν.Αραζω λίγο ,χαζευω μια ταινια(κανονικη,οι τσόντες ήταν κάπως βαρετες εκείνη την ώρα)κ κάνω το λάθος να ανοίξω κλιματισμό.Κοντεψα να μείνω απο τη μποχα του κωλοτσιγαρουΚεφάλι σε τοίχο!!Έλεος ρε!Αν δεν φοβόμουν πως θα χάσω κ άλλο χρόνο από το πολυπόθητο ραντεβού μου θα άλλαζα δωμάτιο.Αντε ,ας το δεχτώ κ αυτο,κλείνω την πηγή της μποχας κ ανοίγω τεζα μπαλκονόπορτα.Κ εκεί που ξεκινάει επιτέλους ο αγώναςΚατσικογάμης έρχεται το τελικό χτύπημα:ατύχημα με την καποταMoney Mouth.Ποσα να αντέξω ο άνθρωπος πια?Συμπέρασμα:πότε ξανά δωμάτιο στον πρώτο,έχω την άποψη πως είναι τα πιο παρατημένα,κ ποτέ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ το γκαντεμικο δωματιο 11
ΥΓ Ευτυχώς που στο μπάνιο ήταν ολα όπως πάντα σφραγισμένα,πετσέτες κλπ
Blackpenny
Μέλος
Εγγραφή:
9 Νοε 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
52
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, mixalis mixoy, satyrus και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Δεκεμβρίου, 2017
είναι σοβαρό αυτό που λες, το ερκοντίσιον χωρίς σέρβις και αλλαγή φίλτρου μπορεί να γίνει επικίνδυνο.
13 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ισχύει το ότι μπορεί να γίνει επικίνδυνο,πάντως ηταν σιγουρα αποπνικτικά,τουλαχιστον στην αρχή που το ανοιξα.Εννοειται πως ευθύνεται ο προηγούμενος ενοικος-συναγωνιστης που ντουμανιασε το συμπαν
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2