Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 48 10
Ξενοδοχεία 55269
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Χώρος (γενικά)
 
3.0
Καθαριότητα
 
3.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
3.0
Διακριτικότητα
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Αν μου επέτρεπε το σύστημα, αυτή θα ήταν η αξιολόγησή μου ανά πεδίο:
6
7
4
-
-
-
TIMH 0,01
To επισκέφθηκα 1η και τελευταία φορά αντίπροχθες -γιατί βόλευε την γλυκιά Αννα110- και διανυκτέρευσα.
Τα πεδία παρκινγκ/αναμονή/διακριτικότητα, τα παρέβλεψα γιατί δεν έχω κάρο, δεν κρύβομαι από καμιά/κανέναν και για την αναμονή δεν γνωρίζω επειδή είχα κάνει κράτηση.
Αρχικά μου εδωσαν δωμάτιο στο οποίο δεν έκλεινε η μπαλκονόπορτα. Κατόπιν αιτήματός μου, μούδωσαν άλλο.
Από καθαριότητα μέτρια κατάσταση. Το κρεβάτι μεγαλούτσικο, αλλά όχι αναπαυτικό. Το μπάνιο/ντουζιέρα ύστερα από χρήση μετατρέπεται σε ....λίμνη! Για μπουρνούζια, παντόφλες, νερό,καφέ, ΟΥΤΕ λόγος. Και η παγκόσμια πρωτοτυπίαΜαλακία.... το γαμησοχοτέλ αυτό, ΔΕΝ εχει πετσέτες προσώπου!!!
46ευρώ πλήρωσα, όταν το Bill (θα βάλω σύντομα κριτική) χρεώνει 35ευρώ ΟΛΑ. Καφέδες, νερά όσα θες κι ένα μπουκάλι κρασί στη διανυκτέρευση.

Τα συμπεράσματα δικά σας.
I
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xristos2010, PEODAS, yorkie και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Σεπτεμβρίου, 2017
Αλλη φορα φιλε μου διπλα στο μιραντα !!! Χαμόγελο
29 Σεπτεμβρίου, 2017
Το Κρεολι, ειναι παρα πολυ καλο ξενοδοχειο για ημιδιαμονη. Το ξαναλεω για ημιδιαμονη. Για διαμονη δεν κανει φιλαρακι. Ρωτα και κανεναν πριν πας.

Στην καθαριοτητα μονο θα διαφωνησω. Ειναι πολυ καθαρο ξενοδοχειο με ωραια δωματια. Στα αλλα μεσα εισαι. Αλλα ειπαμε, ημιαδιαμονη...
29 Σεπτεμβρίου, 2017
το ξενοδοχείο κατά τη γνώμη μου είναι μια χαρά για τη "δουλειά" που το θέλουμε οι περισσότεροι ...

φίλε Ηλία γράψε και κριτική για την Άννα110 που είναι πιο σημαντική από το ξενοδοχείο Χαμόγελο
29 Σεπτεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλαράκι, γράφω κριτική για γεγονότα. Κι αυτά είναι που μετράνε!! Δεν πήγα να το αγοράσω, ούτε για διακοπές.
Θα με συγχωρέσεις, που δεν σε ρώτησα πριν διανυκτερεύσω?? Χμμμ;

I
ILIAS1339
29 Σεπτεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πριν την κριτική του ξενοδοχείου, έβαλα για την Άννα φίλε gismo1972. Ακόμα να εμφανισθεί...Χμμμ;Λύπη
I
ILIAS1339
29 Σεπτεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

για καλο το λες το μιραντα? για τον πουτσο ειναι.
30 Σεπτεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δε το λεω για να στην πω ρε, οτι δε ρωτησες πρωτα. καλοπροαιρετα το ειπα. τεσπα. ΚΡΕΟΛΙ ο ορισμος της ημιδιαμονης, τιποτα αλλο...
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7