Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 22 10
Ξενοδοχεία 29086
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Χώρος (γενικά)
 
7.0
Καθαριότητα
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
8.0
Διακριτικότητα
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το ξενοδοχείο το επισκέφτηκα προχθές στο ραντεβού μου με την Κατυ...Δεν το είχα επισκεφτεί ξανά αλλά το γνώριζα σαν όνομα και σαν μαγαζί...Η αλήθεια είναι πως το τελευταίο καιρό δεν ακούγονται και τα καλύτερα για το συγκεκριμένο καθώς αρκετοί συναγωνιστές που έχουν κάνει ραντεβού εκφράζουν παράπονα για το χώρο...
Αρχικά έχεις θέμα με το πάρκινγκ,δεν βρίσκεις απ'έξω ούτε τώρα που είναι Αύγουστος...Σε διακριτικότητα απέχει αρκετά καθώς απ'έξω πραγματοποιούν διάλειμμα αρκετοί νεαροί που εργάζονται σε γειτονική εταιρία...Ήταν καμμιά δεκαριά προχθές με τσιγάρα στα χέρια...Και όσο να ναι κάποιος που δεν θέλει αδιάκριτα βλέμματα μπορεί να έχει θέμα με αυτό...
Η κοπέλα στην υποδοχή ευγενική και χαμογελαστή με ενημέρωσε που βρίσκεται το δωμάτιο και κατευθύνθηκα...Στο ασανσέρ έχει κίνηση....Περίμενα κανά πεντάλεπτο γεμάτο...
Στα του δωματίου,ωραίο δωματιάκι,μικρό και καλό.Έχει τα απαραίτητα,κλιματισμό,στο μπάνιο σφραγισμένες πετσέτες και αφρούλουτρα και γενικά προσεγμένο...Για να είμαι ειλικρινής η εξωτερική εικόνα του δείχνει πως θα βρεις ένα κατωτέρου ειπέδου δωμάτιο και όμως ήταν πολύ καλό και μπορώ να πω καλύτερο από το λακομπα.
Απλό ξενοδοχείο και καλό σχετικά έχει κάποια μειονεκτήματα αλλά για τη φάση που το χρειάζομαι εγώ προσωπικά δε με χαλάει.
Αυτά για το atlantic!
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Kerveras, n.smirni76 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού