Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 169 10
Ξενοδοχεία 132823
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Χώρος (γενικά)
 
7.0
Καθαριότητα
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
4.0
Διακριτικότητα
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το bILL το προτιμουσα και με βολευε λογο δουλειας στο κεντρο,
στα θετικα οι συσκευασμενες πετσετες εχει και προσωπου και σωματος !
και το σχετικα μεγαλο δωματιο,σε σχεση και με το διπλα.
το μπανιο ιδιο με λακομπα μια σταλια ενα ντουζ κανεις και πλημυριζει κοντευεις να φας γλυστρα ουτε κουρτινα ουτε τζαμι ουτε καν ενα τοιχακι κατι.
μουφες μικρα σαπουνια
και κατι που κανεις αποτι ειδα δεν ανεφερε σε πολλα δωματια εχει χαλασει η αποχετευση και μυριζει βοθριλα
τοσο στο δωματο οσο και στο μπανιο πραγμα απιστευτα ξενερωτικο
στις ποσες φορες που εχω παει μου εχει τυχει τουλαχιστον 4-5 φορες.
παρκινγκ κομπλε ωραιο .
ασανσερ που ολο κολαει και περιμενεις 5 λεπτα νανεβεις και αλλα τοσα να κατεβεις μεχρι που το πηρα ποδαρατο απτον 5ο οροφο οκκ.
η τιμη μια χαρα πολλη καλη.
δεν κερνανε τιποτα ,ενω στ διλπα ολο και κατι σε κερνανε σε αυτο ποτε δεν μου ειπαν .
παρολα αυτα το προτιμουσα για τις πετσετες κυριως και επειδη ειναι πιο μεγαλο.

Πλεον ομως δεν προκειται να ξαναπατησω
απαραδεκτη η συμπεριφορα της ρεσεπτιονιστ με τα μαυρα μαλλια, αυτης που μοιαζει με μαιμου, η οποια παντα ειναι ξινη ,
ο0πως και ενως αντρα στην σερεψιον, και αναφερομαι σε συγκεκριμενο περιστατικο που φερθηκαν εντελως με υφακι και αντιεπαγγελματικα σε κοπελα που ειχα ραντεβου !
,δεν την αφησαν να με περιμενει ενω ηρθε νωριτερα επειδη δεν της ειχα δωσει ακομα δωματιο ! η κοπελα ηταν ανεξαρτητη δεν ειχε που να κατσει εφυγε και εγω εμεινα με το πουλι στο χερι, μαλλον μπερδευτικαν και νομιζουν οτι αντι για ενα γαμιστρωνα στο μεταξι που πελατες τους ειναι μονο ζευγαρακια και μπουρδελιαρηδες δουλευουν στο caravel ! αν δεν υπαρχει ευγενεια και επαγγελματισμος οπως και διακριτικοτητα να τις βρασω τις πετσετες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
308
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Θησέας, STAVROS6969, lilas7 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Οκτωβρίου, 2016
φιλε καλα τα λες απλα εχεις κανει και 2 φαουλ στην κριτικη σου... πρωτον εχω παει πανω απο 20 φορες καθε φορα μου λενε αν θελω καφε κρασι κτλ... και θα αναφερθω και στο προσφατο σχετικα ραντεβου με την Ναγια που ηθελε καφεδακι και δεν χρεωσαν τπτ... δευτερο τα μπανια εχουν υγρο σαπουνι στον τοιχο.... και αρκετα δοματια εχουν και τζαμαριες στις ντουζιερες... για την βοθριλα δεν μπορω να πω γιατι δεν μου εχει τυχει... τωρα για τους ρεσεψιονιστ που ειπες οντος η μαυρουλα εχει ενα θεματακι ... τεσπα αυτα απο εμενα
02 Οκτωβρίου, 2016
Ναι!Ναι! ....ακριβωs και εγω τα ιδια με την ξινη στην ρεσεψιον ....το προτιμουσα αλλα μετα απο αυτο με την ξινη ...το βλεπω για απεναντι ......αν διαβαζουν εδω στειλτε την ξινη μαυρομαλλα γιατι θα το κλεισετε το μαγαζακι ...αυτη διωχνει κοσμο ...αυτα !!!Καπέλο
03 Οκτωβρίου, 2016
FYI στην τελευταία μου επίσκεψη στο απέναντι είχαν επίσης συσκευασμένες πετσέτες ... ίσως ήμουν τυχερός ίσως άλλαξαν τακτική
03 Οκτωβρίου, 2016
εγω οσες φορες εχω παει δεν μου εχουν πει να με κερασουν τιποτα, και μαλιστα και νερο π πηρα μεγαλο μαζι με καφεδες παντα πληρωνα
ισως παει αναλογα με τις καυλες της ρεσεψιονιστ ,μια αλλη κοπελα που ειχαν πρωινα ηταν πολυ ευγενικη και εξυπηρετικη
τωρα αυτη σε κοιταει λες και της κανεις χαρη που βρισκεσαι εκει.
το σαπουνι π εχουν στο τοιχο ειν μουφα σαν για χεριων ειναι .τα καλυτερα δωματια ειναι του 5ου που πρεπει να εισαι τυχερος για να βρεις.
στο πριβε εχω να παω παρα πολυ καιρο δεν ξερω αν εχει αλλαξει κατι.
και κατι αλλο που ξεχασα, ειχα παει για τριο πριν καιρο ηταν μια αλλη ρεσεψιονιστ και μας λεει με υφακι
τι και οι τρεις στο ιδιο πατε?με υφος σιχαμαρας-βαρεμαρας και περιεργειας μαζι , λες και δεν ειχε ξαναδει η παρθενα
06 Οκτωβρίου, 2016
Οντως η μαυρομαλα εχει θέμα σοβαρό Money MouthMoney Mouth Πήγα σήμερα κ δεν ειχε δωμάτιο λεω οκ να αφήσω εδω το αμαξι; Η απάντηση με ύφος ήταν εεεε δεν μας επιτρέπουν Χμμμ;Χμμμ; όσο για το κέρασμα ειναι ανάλογα τα κέφια. Οταν πάω νωρίτερα πάντα ζητάω καφέ κ δεν χρεώνεται
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5