Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 45 10
Ξενοδοχεία 66527
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Χώρος (γενικά)
 
8.0
Καθαριότητα
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
7.0
Διακριτικότητα
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
πηγα στο ξενοδοχειο μετα απο μια κουραστικη μερα στο γραφειο για συναντηση με φοβερο μωρακι!
ωρα 7 το απογευμα παρκινκ ευκολο λογο εποχης αλλα απο οτι εμαθα το συγκεκριμενο χοτελ εχει και δικο του παρκινκ. γενικα να πω οτι μπενοβγαινει αρκετος κοσμος και για καλοκαιρι το βρηκα πολυ θετικο. Στην υποδοχη ενας ευγενεστατος κυριος μπαμ μπαμ δοματιακι 16 σουιτα με τζακουζι μπουκαλακι με νερο μαζι με τηλεχειριστιρια και ενημερωση για 2 δωρεαν ποτα προσφορα του καταστηματος. τιμη σουιτας 35 ευρω για 4 ωρες και με τζακουζι κατα την γνωμη μου ειναι σουπερ. δωματιακι καθαρο με πετσετες οχι σφραγισμενες αλλα πεντακαθαρες 2 τβ μια στο ταβανι μια στον τοιχο (υπερβολικες κατα την γνωμη μου) καθρευτης στο ταβανι ντουζιερα και τζακουζι για 2ο ατομα στρογγιλο κρεβατι με 100 μαξιλαρια καλο φωτισμο ρυθμιζομενο για οτι κατασταση γουσταρει ο καθενας. ηχομονοση δεν υπαρχει αλλα αμα βαλεις την τβ σε κανα μουσικο καναλακι δεν ακους τπτ. το μονο κακο δεν εχει τουαλετα δεν γνωριζω αν θες να κατσεις ενα βραδυ θα χρειαστεις πανες. Στο φευγα τωρα δωρο καρτα για 2 ποτα στην επομενη επισκεψη (αυτα που δεν καταναλωσαμε λογο του οτι μπηκαμε στην σουιτα και δεν παραγγειλαμε τπτ μπηκαμε στο ψητο) και εκπτωση σε οποια σουιτα πλην της συγκεκριμενης με το τζακουζι στα 20 ευρω, η αποψη μου ειναι οτι το εν λογο χοτελ ειναι vmf απλα,

υγ. εισοδος ειναι σε στενο οποτε ειναι σχετικα διακριτικη
sarantispolatos198231
Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιουν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
603
Πόντοι:
96
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού