Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 172 10
Ξενοδοχεία 135203
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Χώρος (γενικά)
 
9.0
Καθαριότητα
 
9.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
10.0
Διακριτικότητα
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Κυριακατικη και πρωτη επισκεψη για μενα στο συγκεκριμενο ξενοδοχειο και μονο ευχαριστες εντυπωσεις εχω να μοιραστω.αν και ειναι παλιο το κτιριο φαινεται να εχει ανακαινιστει και οντως εχει γινει πολυ καλη δουλεια.η τοποθεσια θα ελεγα δεν ειναι ομως και η καλυτερη γιατι απο πλευρας διακριτικοτητας εισοδου κανεις καραμπαμ οτι πας για ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης αφου γινεσαι ορατος απο παντου στις γυρω πολυκατοικιες.το παρκιν στην περιοχη ειναι πολυ δυσκολο τις καθημερινες,αλλα την Κυριακη που πηγα εγω βρηκα αμεσως.δεν πρεπει να εχει δικο του,δε ρωτησα κιολας.ειναι πολυ κοντα σε σταθμο μετρο ομως.στη ρεσεψιον η κοπελλα ανετη,χαμογελαστη και γρηγορη μας εδωσε τα κλειδια και τα κομπιουτερ για A/C,TV κι ενα αλλο που δεν καταλαβα τι ηταν,ουτε το χρησιμοποιησα.
ασανσερ λοιπον και ανοδος στον δευτερο οροφο.με το που ανοιγεις την πορτα καταλαβαινεις αμεσως αυτο που αναφερω παραπανω για την ανακαινιση του χωρου.ομορφα διακοσμημενο δωματιο,μεγαλο κρεββατι,ωραιος ρυθμιζομενος φωτισμος,a/c,tv καινουργια με τρια καναλια τσοντα και δορυφορικα καναλια,παντοφλες μιας χρησης,σεσουαρ για την κυρια,απο δυο πετσετες προσωπου και μπανιου,μεχρι και μπουρνουζια ειχε.στο μπανιο κατακαινουργια ειδη υγιεινης με inox αξεσουαρ,πατακι για τα νερα και πολυ καθαρο.μονο ο νιπτηρας αργουσε να τραβηξει τα νερα -ισως ειχε ενα θεματακι βουλωματος- αλλα κατα τα αλλα ολα καλα.σε μια εσοχη που ειχαν φτιαξει στο δωματιο υπηρχαν τα ειδη καθαριοτητας(σαπουνακια υγρα και κανονικα, σαμπουαν κι αφρολουτρα),αλλα δεν ηταν νομιζω και η καλυτερη θεση εκει για τετοια ειδη,μαλλον καλυτερα θα ηταν μες στο μπανιο.επισης υπηρχε κι ενα μπουκαλι με εμφιαλωμενο νερο (ζεστο) και δυο ποτηρια.
σε γενικες γραμμες λοιπον απολαυσαμε την ημιδιαμονη μας και το κοστος ηταν 22 ευρω.σε συγκριση πιστευω με αλλα ξενοδοχεια ημιδιαμονης η σχεση τιμης-υπηρεσιων ειναι πολυ καλη και σιγουρα θα το ξαναεπισκεφτω.
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
48.900
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, Εκλεκτικός, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Οκτωβρίου, 2013
πετραν εχει απο πισω parking και εισοδο διακριτικη.
23 Οκτωβρίου, 2013
ρεσεψιον μια αδυνατη κοκκινομαλλα με μαλλι μεχρι τους ωμους ? ξερεις γιατι στο λεω... Κατσικογάμης Κατσικογάμης
23 Οκτωβρίου, 2013
οχι γενικα ... εγω. για το προηγουμενο σχολιο ...Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
23 Οκτωβρίου, 2013
Τύπε με πρόλαβες, είχα ρωτήσει για τα δωμάτια 23 ή 24 όπως φαίνονται στο FB! Θυμάσαι σε ποιο πήγες;
P
pgp74
23 Οκτωβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δε το ηξερα ρε συ. ευχαριστω παντως
23 Οκτωβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δεν εχω φ/β φιλε και πηγα στο 23
23 Οκτωβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

πμ λεπτομερειες τηλ και γρηγορα ΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελο
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7