Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 7 10
Ξενοδοχεία 18962
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Χώρος (γενικά)
 
8.0
Καθαριότητα
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
8.0
Διακριτικότητα
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Καλησπερα σε ολουσ τουσ φιλουσ του σαιτ,αποφασισα να γραψω μια κριτικη για το συγκεκριμενο ξενοδοχειο γιατι η τιμη του για τετοιεσ εποχεσ ειναι απαραδεκτη τουλαχιστον για μενα.σαν χωροσ καλοσ καθαροσ και διακριτικοσ οπωσ γραφουν και οι κυριοι πιο κατω.πηρα ενα απλο δωματιο και πραγματικα ειναι ενα μικρο καθαρο δωματιο πληρεσ απο θερμανση ζεστο νερο και τηλεοραση.ωσ εδω καλα καθησαμε 1.30 ωρα και οταν κατεβηκαμε η εκπληξη ηρθε οταν μου ζητησε ο νεαροσ στη ρεσεψιον 28 ευρω.στην αρχη νομισα οτι μπερδευτηκε γιατι ειχα παρει το πιο απλο δωματιο.ομωσ οχι 28 μου ειπε και οταν του ειπα οτι ειναι παρα πολλα για απλο δωματιο και του ανεφερα τιμεσ απο αλλα μου ειπε οτι εχει και παρκιν που εγω δεν ειχα χρησιμοποιησει.πιστευα οτι με εκλεψε και ειχα σκοπο το πρωι να βρω τον ιδιοκτητη ΑΛΛΑ οταν ειδα οτι και οι κυριοι πιο κατω ειχαν πληρωσει και αυτοι 28 καταλαβα οτι ειναι πολιτικη του ξενοδοχειου.κριμα ουτε απεξω δεν θα ξαναπερασω,δεν ειναι δυνατον αλλα ξενοδοχεια του ειδουσ να χρεωνουν 15 ευρω για ιδιεσ υπηρεσιεσ και δωματια και το συγκεκριμενο να ζηταει 28.και σε περιοχη πληρωσ υποβαθμισμενη.κριμα αν και εχω μεγαλωσει στην πλ.βικτωριασ και την λατρευω τωρα δυστυχωσ τα πραγματα εχουν αλλαξει τελειωσ,μαυρη μαυριλα.Μαυρο λοιπον στο συγκεκριμενο ξενοδοχειο λογω απαραδεκτησ τιμησ.Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
TRR
Μέλος
Εγγραφή:
6 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
20
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Φεβρουαρίου, 2013
Απόδειξη, ζήτησες να πάρεις ? κ αν ναι, σου έδωσε ?
22 Φεβρουαρίου, 2013
Οταν πας ετσι χυμα καπου πρωτα ρωτας τιμη και μετα αγοραζεις η οχι.Αρα εσυ φταις και οχι το χοτελι.
24 Φεβρουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ζητησα και μου εδωσε κανονικα.
TRR
TRR
24 Φεβρουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εχω παει σε ολεσ τισ περιοχεσ τησ αθηνασ απο βορεια προαστεια ωσ νοτια και δυτικα τετοια χρεωση πουθενα δεν ξαναδα ειδικα τετοιεσ εποχεσ,αλλα σωστα λεσ επρεπε να ρωτησω,παντωσ γι αυτο εγραψα κριτικη για να μην την πατησουν και αλλοι.
TRR
TRR
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4