Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.9 4 10
Ξενοδοχεία 17326
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Χώρος (γενικά)
 
5.0
Καθαριότητα
 
5.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
3.0
Διακριτικότητα
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλη χρονια.στο ξενοδοχειο αυτο εχω ξαναπαει κ τις περισοτερες φορες ειχα περασει αξεχαστο διημερο!!!το λιτο ειναι μια καλη γωνια μιας κ ειναι φτηνο ειναι σχετικα καλο για να πας να κανεις την δουλεια σου.επειδη πολυ συχνα πηγαινω κατα τις 1 το βραδι στο στενο καποδιστριου κανουν πιατσα αραπινες κ βουλγαρες.δεν με ενοχλη γιατι μια δουλεια ειναι κ αυτη που κανουν!!!Διακριτικοτητα καλη γιατι πριν την εισοδο υπαρχει ενας κιριος που προσεχει τους πελατες οταν εισερχονται,αλλα παντος πολυ σπανια βρισκετε στην εξωπορτα!η υποδοχη ειναι 3 μετρα σχεδον διπλα απο την πορτα.νομιζα επειδη θα ηταν σαββατο θα περιμενα στην αναμονη αλλα παλι καλα επεσα τυχερος.αφου εδωσα ονοματακι εβαλα μια υπογραφουλα σε ενα εντυπο μου δωσαν κλειδη κ καρτουλα κ βουρρρ για το δωματιο.μπορει το ασανσερ να ναι λιγο παλιο αλλα για την αναγκη καλο ειναι!!!μολις παταμε το ποδι μας στον οροφο εμφανιζεται μια ξενη κ με σπαστα ελληνικα μου λεει δωστε μου το κλειδη να δω αν πηρατε το σωστο δωματιο.περιμεναμε διπλα στο ασανσερ κανα διλεπτο οσπου ξαναρχεται κ μας λεει οκ καλη διαμονη.με πειραξε λιγο που με κοιταζε καλα-καλα αλλα δεν ηθελα να νευριασω.λες κ ηταν πρωτη φορα που βλεπε στα ματια της τραβελι!καλα πρωτη μου φορα το επαθα η πορτα ανοιξε χωρις καν να γυρισω το κλειδι....σαν δια μαγειας να ανοιξε!!!αφου μηκαμε μεσα μου φανηκε το δωματιο σχετικα καλο.κομοδινο μεσα στην απλισια,τασακι με 3 γοπες σβισμενες μεσα,η τουαλετα μυριζε χλωρινη.το παραθυρο δεν ανοιγε καλα κ για να κλεισης την κουρτινα εφτανε για μισο παραθυρο.τελος παντον σχεδον σε καλη κατασταση το δωματιο.το κρεβατι στρομενο,καθαρο,με μαξιλαρια χωρις μαξιλαρωθηκες.οτι καλυτερο για σεξ μονο για πολυ αγριο δεν μου περασε απο το μυαλο γιατι με την πολυ ταχυτητα το κρεβατι τριζει σαν τρενο.το πρωι που ξυπνησα εχει πολυ φασαρια αλλα το συγκεκριμενο δωματιο το κλεισα για δυο μερες.αφου ηρθε κ η επομενη μερα κ εκανα οτι εκανα ξυπναω μεσημερι δευτερας 24 του μηνος με χαδια στα ποδια μου.χωρις να το καταλαβω ηταν ενας γυρω στα 70 πανω απο το κεφαλι μου.μολις τον ρωτησα πως μπηκατε μου πε η πορτα ηταν ορθανοιχτη οταν ανεβηκα.ντραπηκα γαμωτο μου.μα καλα καλο ξενοδοχειο κ οι πορτες να ανοιγουν αυτοματα οταν κοιμασε.οταν πηγε 5 το απογευμα την εκανα γιατι μετα απο αυτο ειχα νευρα.αφου πηγα στην ρεσεψιον πληρωσα 30ευρω το διημερο κ το μονο παραπονο που εκανα ηταν την αλλη φορα που θα ξαναρθω σας παρακαλω φτιαξτε τις πορτες να κλειδωνουν καλα.παντος σεξουαλικος για την αναγκη καλο ηταν για τετρακωστητριτη φορα που ξαναπηγα!!!
kaulaki_bisex24xr
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
1 Ιαν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού