Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 11 10
Ξενοδοχεία 23358
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Χώρος (γενικά)
 
7.0
Καθαριότητα
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
9.0
Διακριτικότητα
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Παλιος θαμωνας του 'Μαρκος'...αλλα τωρα ειχα κανενα χρονο+ να παω.. και απο οτι εβλεπα περνοντας κανανε ανακαινιση
Eπισκεψη καθιμερινη..βραδακι κατα τις 11.
Το παρκινγκ στο πισω μερος διακριτικοτατο κ ευρυχωρο..
Στην ρεσεψιον μου εξηγισαν οτι εχουν δημιουργηθει καποια καινουργια δωματια deluxe,αλλα δεν ειχαν εκεινη την ωρα, οποτε αρκεστικα στο απλο.Εχει κ σουιτες για οποιον ενδιαφερεται!
Εισοδος στο δωματιο.. καθαρο μεν..αλλα ειχε μια εντονη μυρωδια τσιγαριλαςΛύπη.
Στα συν..Ραδιοφονο εντοιχισμενο στο κομοδιονο..που λειτουργουσε(σπανιο φαινομενο) , καθρεφτες μεγαλοι στον τοιχο αλλα και στο ταβανι , και 2 νερακια και παγο προσφορα του καταστηματος!!!
Το μπανιο καθαρο..οχι μεγαλο,με 2 ειδων επιτοιχια αφρολουτρα κ ξεχωριστα σαμπουαν-μπουκαλακια!Η ελειψη ομως κουρτινας στο ηδη μικρο ντουζ..ειναι ενα θεματακι!
Στο δωματιο εχει και διαφορους φωτισμους(μπλε κ κοκκινο) κ dimmer,και το φτιαχνεις οπως σου αρεσει..Κουλ
Στο θεμα ηχομονωσης(που πασχουν ολα τα hotel),δεν ακουσα κατι..μπορει να ετυχε..παντως ειχε κοσμο.. κ δεν ακουτικε κιχ! Ή μπορει να επεσα σε ολες τις παρθενες!!!Μεγάλο χαμόγελο
Κοστος..28€
Σε γενικες γραμμες,πολυ καλο κ ευκολα προσιτο αφου ειναι πανω στην εθνικη..αλλα την τιμουλα μπορει να την 'φτιαξει' λιγο..!
ΧΧΧ-Man
Μέγας
Εγγραφή:
19 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
46
Likes:
3.664
Πόντοι:
4.365
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Νοεμβρίου, 2014
Γείτονας είμαι, αλλά τον Μάρκο δεν τον έχω τιμήσει ποτέ - για κάποιο λόγο δε μου γέμισε το μάτι εξωτερικά το ξενοδοχείο...Είναι καλύτερο, ας πούμε, από αυτά στο Σκαραμαγκά (Royal, Captain's...);
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1