Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 53 10
Ξενοδοχεία 70484
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Χώρος (γενικά)
 
8.0
Καθαριότητα
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
7.0
Διακριτικότητα
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
διαλεξα την σουιτα χαρεμι κυριως επειδη ηταν η ποιο φτηνη(η μονη με 50 ευρω) και λογω των γιορτινων ημερων ηθελα κατι σπεσιαλ...ευχαριστημενος εμεινα σε γενικες γραμμες!στην ρεσεπσιον ευγενεστατος ο κυριος,(μασ κερασε και σοκομελομακαρονο) οταν φυγαμε.η προσβαση ηταν ευκολη και το δωματιο παρα πολυ καθαρο χωρις ιχνος τσιγαριλασ η οποιασδηποτε αλλης πηγης βρωμας. πολυ αισθησιακο με πολλες επιλογες στον φωτισμο κ φυσικα ενα τζακουζι για χαλαρωση μετα το σεχ..τα μονα 2 παραπονα που εχω ειναι οτι δεν ειχε ενα μποθκαλι κρασι που ελεγε στο σιτε οτι προσφερεται στις σουιτεσ κ ισως οτι δεν ειχε κουρτινα στιν ντουζιερα και γιναν ολα λιμπα!καταταλλα ολα τελεια..σφραγισμενες πετσετες παντοφλες μιας χρησης ατομικα σαμπουαν+ δεν μας ενοχλησε η υπηρεσια παρολο που αργησαμε 15 λεπτα στην καθαριοτητα και στην εξυπηρετηση θα εβαζα 10 αλλα για καποιο περιεργο λογο δν μου το βγαζει στις επιλογες μου...θα το ξαναεπισκεπτομουνα αλλα οχι σε σουιτα...κανα χρωματικο δωματιο που το εχει προσφορα για νεους κατω των 25 στα 25 απο 35 ευρω το θεωρο πιο προσιτη τιμη και σιγουρα καποια μερα θα το τιμησω..Μεγάλο χαμόγελο
Μέλος
Εγγραφή:
2 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού