Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 98 10
Ξενοδοχεία 128905
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Χώρος (γενικά)
 
7.0
Καθαριότητα
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
8.0
Διακριτικότητα
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Είναι η δεύτερη κριτική μου για το χοτέλ σε σύντομο χρονικό διάστημα. Είχα πει να μην το ξαναεπισκεδτώ αλλά πήγα με κοπέλα της οποίας το γραφείο έκλεισε τη σουίτα για 30 ευρώ (νομίζω είναι 50 κανονικά). Ενώ στην προηγούμενη επίσκεψή μου δεν έμεινα ευχαριστημένος, η σουίτα αυτή ήταν πολύ καλή, καθαρή, ωραίο μπάνιο, ωραίο φωτισμό. Κι εδώ όμως έλειπε η κουρτίνα στο ντους και δεν υπήρχαν παντόφλες. Πάντως η σουίτα έλεγε πολύ - ιδίως με την τιμή αυτή. Έχει και ένα τεράστιο τζακούζι το οποίο δεν δοκίμασα. Το aircondition πολύ γρήγορα έφτασε καλή θερμοκρασία αν και το δωμάτιο ήταν μεγάλο. Έχει και μπαράκι με σκαμπώ και πάσο που μπορείς να πιεις το ουισκάκι σου για την προκαταρκτική κουβεντούλα. Έμεινα ευχαριστημένος. Δεν περίμενα καθόλου στην είσοδο, αλλά διασταυρώθηκα με κανα δυο συναγωνιστές καθότι το μαγαζί είναι μάλλον πολυσύχναστο. Το ουισκάκι ήρθε σβέλτα, με μεγάλη παγοθήκη και πολύ πάγο, καλό σέρβις. Έχει πάρκινγκ το χοτέλ αλλά χρησιμοποίησα άλλο παρκινγκ παραδίπλα για το ξεκάρφωμα. Συνοψίζοντας, το απλό δωμάτιο που είχα πάει παλιά ήταν μάπα, η σουίτα που πήγα τώρα πολύ καλή, αλλά αν δεν πας μέσω γραφείου τα 50 είναι αρκετά λεφτά.
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
8 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
6
Πόντοι:
80
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού