Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 10 10
Ξενοδοχεία 26862
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Χώρος (γενικά)
 
9.0
Καθαριότητα
 
9.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
9.0
Διακριτικότητα
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Στο χοτέλ αυτό έχω πάει πολλές φορές, μέχρι πριν λίγους μήνες, για κοπέλες του Ellada που το χρησιμοποιούσαν. Χάζευα στο site ψάχντοντας για ένα χοτέλ εκτός κέντρου και είδα την καταχώριση και σκέφτηκα να γράψω την εμπειρία μου. Δεν είναι ξενοδοχείο ημιδαμονής. Είναι κανονικό ξενοδοχείο, μικρό αλλά πάρα πολύ ωραία ανακαινισμένο αν και σε κωλοπεριοχή λόγω κάποιων γύρω ψιλοάθλιων κτισμάτων. Δεν είναι πολύ εύκολο να το πετύχεις με αμάξι άμα δεν ξέρεις την περιοχή, πάντως είναι δυο βήματα από την Αλεξάνδρας και βρίσκεις αμέσως πάρκινγκ στεγασμένα πολύ κοντά (αν δεν ξέρεις την περιοχή πάντως, ίσως μπερδευτείς). Για μένα δεν αξίζει να χασομεράς να βρεις να παρκάρεις στο δρόμο, το βάζεις στο πάρκινγκ και πάς χαλαρά και ωραία να περάσεις καλά. Η περιοχή πολυσύχναστη, οπότε θέλει προσοχή για κανα μάτι. Τα δωμάτια πολύ ωραία, τα μπάνια εξαιρετικά. Καφέ-μπαρ στο ισόγειο με είσοδο δική του, διακριτικότητα προσωπικού και τουρίστες νέοι κυρίως. Δεν ξέρω πόσο κάνει για ημιδιαμονή (πήγαινα σε δωμάτια των CT) αλλά η ποιότητα είναι η καλύτερη που έχω συναντήσει μέχρι στιγμής. Πολύ καλή επιλογή για κέντρο, όπως λεέι και ο συναγωνιστής
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
8 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
6
Πόντοι:
80
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Οκτωβρίου, 2011
Όντως πολύ καλό..
Να προσθέσω πώς προ μηνός για 3 ώρες έδωσα 30 ευρώ (απλό δωμάτιο)
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1