Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 131 10
Ξενοδοχεία 109188
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Χώρος (γενικά)
 
7.0
Καθαριότητα
 
5.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
3.0
Διακριτικότητα
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Για άλλη μια φορά εκεί με έφερε ο δρόμος. Αυτή την φορά όμως, θα πω πως μάλλον δεν διαβάζουν αυτοί που έχουν το Lacoba, τις κριτικές. Ίσως δεν τους ενδιαφέρουν. Σημάδια "παραίτησης" εμφανίστηκαν. Στο ασανσέρ η ταμπέλα είναι ξεθωριασμένη (κόστος 10-15€). Οι κουρτίνες στο μπάνιο δεν έχουν μπεί ακόμα. Πόσο έχει ρε παιδιά μια κουρτίνα στο μπάνιο? Με νερά και σαπούνι κάτω είναι αρκετά επικίνδυνο να γλυστρίσει κάποιος, την ώρα που βγαίνει. Έχετε σκεφτεί τι θα γίνει αν κάποιος χτυπήσει? Πόσα θα πληρώσετε? Παντόφλες μιας χρήσης μέχρι και το κατά πολύ χειρότερο New Dreams στην Λιοσίων έχει βάλει...Η μοκέτα είναι μέσα στην μπίχλα. Εγώ που δεν συχαίνομαι, πάταγα στις φτέρνες για να πάω στο κρεβάτι. Είναι κρίμα πάντως, γιατί έχει δυνατότητες να γίνει πάρα πολύ καλύτερο, με λίγες μικρές λεπτομέρειες...

Θα σταθώ όμως στην κοπέλα της reception. Αποκρουστική, στα όρια της αγένειας (σκάσε κοπέλα μου ένα χαμόγελο, δεν κοστίζει). Όταν πλήρωσα φεύγοντας άφησα ένα φάκελο για την κοπέλα που ήμουν μαζί της στο δωμάτιο. "γιατί το αφήνετε εδώ?" μου λέει με ύφος δημοσίου υπαλλήλου. "μάλλον γιατί μου το είπε η κοπέλα. Θα περάσει να τον πάρει." απαντώ. Στράβωμα και ξυνίλα ταυτόχρονα. "δηλ. που να τον αφήσω? στο δρόμο?" συνεχίζω. Απάντηση:"Πάρτε και μια μάρκα για το parking". Της άφήνω της καριόλας και πουμπουαρ...είχα πιει τα ουισκάκια μου, 4€. Αυτά τα έκλαψα. Δεν πιστεύω να της αφήνουν πολλοί...
Όσο ακούσατε εσείς ευχαριστώ, άλλο τόσο άκουσα εγώ. Πρέπει πάντως να πιέσουμε καταστάσεις και να παγώσουν οι κοπέλες και εμείς τις επισκέψεις μας εκεί. Υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές. (Να πω για το Pines, με τις αποδείξεις και το χαμόγελο μέχρι τ' αυτιά???). Υπάρχουν και στα Νότια καλές λύσεις. Προτείνω όχι Lacoba, έστω και για λίγο έτσι για να σφίξουν οι κώλοι. Πολλοί εδώ μέσα για να βγάλουν 20€ να κάνουν πιο σκληρά γαμίσια στις δουλειές τους. ΣΕΒΑΣΤΕΙΤΕ ΤΟ ΧΡΗΜΑ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΤΕ...
Μπορεί η συγκεκριμένη να είναι στραβωμένη, επειδή κανείς δεν την γαμάει...και ζηλεύει.
Α, και μην ξεχάσω. Στο μπάνιο είχε 2 πετσέτες σώματος. Δηλ. θα σκουπίζουμε το πρόσωπό μας με αυτήν που σκουπίζουμε τον κώλο μας? Έτσι κάνουν αυτοί που το έχουν στο σπίτι τους?

ΥΓ.: Ο συναγωνιστής που ήταν στο 205 στις 19.00, ήταν πολύ δυνατός, και τον ζηλέψαμε (και η κοπέλα). Εύγε...!!!
vendetta88
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
3
Πόντοι:
606
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Οκτωβρίου, 2011
τι?? ήταν δυνατός κεραστής ε??
10 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι ναι, στο τέλος μούγκριζε. Μάλλον του έκλεινε το στόμα η κοπέλα.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2