Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 9 10
Ξενοδοχεία 28031
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Χώρος (γενικά)
 
9.0
Καθαριότητα
 
9.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
10.0
Διακριτικότητα
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Το συγκεκριμένο ξενοδοχείο το είχα ακούσει από συνάδελφο στη δουλειά, αλλά δεν το είχα επισκευτεί ξανά.Σάββατο πρωί, αποφασίζω να το τιμήσω.Παρκάρισμα δύσκολο να βρεις λόγω του ότι είναι στο κέντρο,αλλά υπάρχει στεγασμένο πάρκινγκ τρία τετράγωνα πιο πέρα(καλό γιατί δε δίνεις στόχο!) το οποίο χρεώνει για τους πελάτες 5 ευρώ για 4 ώρες (το πληροφορήθηκα στο χοτέλι μετά - εγώ έτυχε να βρω θέση στο δρόμο).Ρεσεψιόν εξυπηρετικότατη και διακριτική ,αναμονή καθόλου ,μου προτάθηκε το απλό δωμάτιο Βενετία.Δωμάτιο όντως απλό χωρίς κάτι το περιτό,σχεδιασμένο ατμοσφαιρικά να κάνεις τη δουλειά σου(χαμηλός φωτισμός κ.τ.λ.).Το μπάνιο μικρό αλλά πολύ μελετημένο και άστραφτε από καθαριότητα.Αυτό όμως που μου έκανε περισσότερο εντύπωση ήταν 2 κατάλογοι.Ο ένας ήταν για το μπαρ,ο άλλος ήταν για ερωτικά βοηθήματα!Παίρνω ρεσεψιόν κατόπιν συμφωνίας με τη μικρή,παραγγέλνω και μου έρχεται μετά από 5 λεπτά με απόδειξη σε χάρτινη,διακριτική τσάντα!Περάσαμε ζάχαρη και μετά στη ρεσεψιόν πληρώσαμε 25 ευρώ για 4 ώρες περίπου συν το toy.Η γενική εντύπωσή μου είναι ότι πρόκειται για μια πολύ καλή επιλογή για κάποιον που θέλει ένα οικονομικό αλλά αξιόλογο ξενοδοχείο στο κέντρο.
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
18 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού