Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 48 10
Ξενοδοχεία 55282
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Χώρος (γενικά)
 
7.0
Καθαριότητα
 
5.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
7.0
Διακριτικότητα
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Κατά τη γνώμη μου, αυτό το ξενοδοχείο δεν είναι τίποτα ιδιαίτερο. Είναι οκ αν θες να πας να ρίξεις ένα απλό γαμησάκι, αλλά όσοι ζητούν μια διακόσμηση, κανά θεματικό ή κάτιτις παραπάνω έστω, δεν κάνει. Έχει μεγάλο χώρο αναμονής και εκ πρώτης όψεως δεν μοιάζει με fuck hotel. Τα δωμάτια ωστόσο είναι σχετικά μικρά, με τηλεόραση όχι τίποτα ιδιαίτερο και γενικά μια απλότητα. Σα να πηγαίνεις σε ενοικιαζόμενα στις διακοπές. Από καθαριότητα, δεν πέτυχα κάτι τραγικό, αλλά δεν έπαθα και την πλάκα μου σε σύγκριση με άλλα που διαχωρίζουν τις πετσέτες και τις έχουν σε σακούλες, κι έχουν και ταινία απολύμανσης. Συν του όπως ανέφερε ο προηγούμενος, μόνο σαπούνι. Θα σαπουνίσω τα μαλλιά μου δλδ. Το προσωπικό δεν σε ενημερώνει εκ των προτέρων πόσο κάνει το δωμάτιο και έχει και μια διάθεση να χρεώνει ανάλογα τα κέφια. όχι, ότι ειναι ακριβό, αλλά στα ίδια λεφτά παίζουν πολύ καλύτερα. Το ξενοδοχείο βρίσκεται πάνω στην Ποσειδώνος, οπότε αν πας από την μπροστινή είσοδο διακριτικότητα μηδέν. Έχει και πάρκιγνκ, αλλά εμείς πετύχαμε κινηση. Καθημερινή δεν αντιμετωπίζεις πρόβλημα αναμονής, όπως στα περισσότερα. Γενικά, όπως προανέφερα, αν θες απλά να ρίξεις ένα γαμήσι και δεν κοιτάς τα πολλά πολλά είναι οκ. Ως εκεί
Μέλος
Εγγραφή:
25 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
0
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού