Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 95 10
Ξενοδοχεία 128237
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Χώρος (γενικά)
 
7.0
Καθαριότητα
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
7.0
Διακριτικότητα
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη στο εν λογο ξενοδοχείο για φουλ διανυκτέρευση με την κοπέλα μου ,για να περάσουμε μια όμορφη βραδιά μετά από διασκέδαση.
Βρήκαμε πάρκινγκ εύκολα,στην είσοδο ή ρεσεψιόν ευγενικοτατη μας έδωσε τα κλειδιά για δωμάτιο στον δεύτερο όροφο.
Το δωμάτιο όχι πολύ ευρυχωρο ,αλλά άνετο με μεγάλο κρεβατι ,μπάνιο καλό με άφθονο ζεστό νερό, επιλογή χρωμάτων στον φωτισμό και τηλεόραση μεγάλη με τσοντουλες.
Επίσης υπήρχε και δωρεάν καποτα στο κομοδίνο του ξενοδοχείου, κάτι το οποίο δεν είχα ξαναδεί.
Στο θέμα μας τώρα...
Ξεκινάμε με χαλαρή κουβεντούλα, χαμουρεματα κτλ.
Ξαφνικά σε διπλανό δωμάτιο αρχίζουν να ακούγονται φωνές καυλας, από ζευγάρι που γαμιοτανε, αλλά πολύ έντονα και δυνατά.
Φώναζαν και αυτός και αυτή εναλλάξ.
Διακόψαμε ότι κάναμε,δεν είχαμε προλάβει και τίποτα δηλαδή και χαβαλεδιαζαμε με ότι ακούγαμε....στην αρχή του έργου.
Κάποια στιγμή κατάντησε ενοχλητικό και ανυπόφορο . Σκεφτηκα να ειδοποιησω την ρεσεψιον,αλλα άστο λέω, δεν κανει.Βγήκα έξω και έβαλα φωνή και για λίγο σταμάτησαν.
Μετά πάλι τα ίδια...φωνές κτλ.Αυτο συνεχίστηκε κάνα σαρανταλεπτο.
Εν τω μεταξύ μας είχε κόψει και πείνα και παραγγειλαμε πιτσουλα να φάμε κατιτίς.
Οι άλλοι το ίδιο βιολί ακάθεκτοι.
Αφού πέρασε λίγο η ώρα και σταμάτησαν οι φωνές επιτέλους,χτυπάει το κουδούνι και βγαίνω στην πόρτα...ήταν ο ντελιβερας.
Την ίδια στιγμή ανοίγει και η διπλανή πόρτα και βγαίνει το ζευγάρι που καλοπερνουσε από μπροστά μου.
Ήταν ένα ζευγάρι με αρκετά παραπανίσια κιλά ,όπου μπροστά πήγαινε η κοπέλα με κατεβασμένο το κεφαλι και ντροπαλουλα (και ομορφουλα) και πίσω αυτος με κοιτούσε με ύφος υπεργαμια και ειρωνικο,ηταν σιγουρος οτι εγω εβαλα τις φωνες και σαν να μου έλεγε "την ξεσκισα" και σε γραφω στα αρχιδια μου,περασε απο μπροστα μου χαμογελώντας και ανασηκωνοντας το κεφάλι προκλητικά.
Αεί γαμησου μαλακα του λέω,μας έσπασες τα αρχιδια.
Μας χάλασες τη βραδιά.
Παραδόξως δεν απαντησε και έφυγαν.
Αν εξαιρέσεις το όλο περιστατικό, η υπόλοιπη βραδιά κύλησε όμορφα και ήσυχα μέχρι το πρωί που φύγαμε.
Το ξενοδοχείο σας το συνιστώ,ειναι άψογο,αρκεί να μην πέσετε σε τέτοιο μαλακα...ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία Επίσκεψης
Μαρτίου 02, 2024
Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό
Mpirimpas76
Μέλος
Εγγραφή:
26 Νοε 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
516
Πόντοι:
21
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 3 STAVROS6969, John_282, stadeos και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Μαρτίου, 2024
Ρε φίλε πας καλά; σε γαμηστρωνα πήγες , δεν πήγες σε μουσείο. Τι σού φταίει το ζευγάρι; Αυτή την καύλα τους πήγαν να βγάλουν. Αν ζητάς ησυχία τράβα στο καραβελ.
review reaction 1 review reaction 3 Lallala, John_282, Johnny Red2 και 3 άλλα μέλη
07 Μαρτίου, 2024
ρε μαστορα σε λαθος μαγαζι πηγες.
ο αλλος πηγε να δωσει πουτσα, ενω εσυ να φας... πιτσα Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!
review reaction 1 review reaction 3 Lallala, John_282, Mpirimpas76 και 3 άλλα μέλη
07 Μαρτίου, 2024
Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!
Το δεύτερο από τα δύο που μπορώ να σκεφτώ για την περίπτωσή σου είναι ότι είσαι προμότορας ή ο ιδιοκτήτης του ξενοδοχείου.
review reaction 3 Mpirimpas76
08 Μαρτίου, 2024
Tραγικός , έπρεπε να πέσεις σε κανα ψυχάκια να εισπράξεις και 2 φάπες να συνέλθεις. Την άλλη φορά να πας στο Hilton
08 Μαρτίου, 2024
Ρε μάγκες ξερω απο χοτελια γαμηστριωνες...φώναζαν πάρα πολύ λέμε.
Καναν και άλλοι παράπονα στη ρεσεψιον από ότι έμαθα μετά.
Απλά εγώ χώθηκα στο μαλακα.
Αυτά.
review reaction 3 review reaction 4 Lallala, John_282
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5