Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 131 10
Ξενοδοχεία 109077
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Χώρος (γενικά)
 
7.0
Καθαριότητα
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
8.0
Διακριτικότητα
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επισκεψη σημερα με γνωστη μασαζοκορη που κανει τα εξτραδακια της εδω και στη γυρω περιοχη.Καφές

η προσβαση στο ξενοδοχειο ειναι ευκολη και με αμαξι και με ΜΜΜ.
υπαρχει και σταση τρολευ ακριβως απ' εξω.
αυτο που δεν υπαρχει ειναι παρκινγκ. για να βρεις θεση τις καθημερινες,πρεπει να εισαι απλα κωλοφαρδος.
το ξενοδοχειο εχει και παρκινγκ δικο του,αλλα ειναι πολυ μικρο και στεναχωρο καθως και επικινδυνο να χτυπησουν το αμαξι ενοσω ειναι μεσα και καποιος αλλος πελατης του ξενοδοχειου θελει να βγει.
εγω δεν θα το εβαζα ποτε απο κατω.

η διακριτικοτητα της περιοχης και της εισοδου δεν ειναι και η καλυτερη,αφου γινομαστε ορατοι πανταχοθεν οτι παμε για ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης
εμενα δεν με ενδιαφερει στην συγκεκριμενη περιοχη,αλλα καλο ειναι να αναφερεται.
στη ρεσεψιον η εξυπηρετηση πολυ καλη αυτη τη φορα.
πηραμε την καρτουλα μας και ανεβηκαμε στον 2ο.


το δωματιο κλασσικα πολυ μικρο,χωρις μπαλκονι,περιποιημενο ομως,χωρις μοκεττα κατω και αρκετα καθαρο.
τηλεοραση μεγαλη εντος με 3-4 ερωτικα πραγραμματα που δε χρειαστηκαμε στο να μας φτιαξουν (η κοπελλα ηταν αστερι αλλωστε)
καλο το κρεββατι,ωραιος φωτισμος,ντουλαπα για τα ρουχα κι ενα μικρο γραφειακι συμπληρωναν την επιπλωση.

απογοητευση ηταν το μπανιο ομως. παρολο που ηταν καθαρο,το να κανεις ντουζ-φρεσκαρισμα εκει μεσα ηταν απλα αδυνατο.
η ντουζιερα ηταν ακριβως 0,50Χ0,50 m. και κλεινοντας η πορτα,απλα δεν κινεισαι εκει μεσα,ουτε μπορει καποιος να κανει ντουζ.
πετσετες υπηρχαν μονο δυο μεγαλες,ανοικτες ασφραγιστες και δεν υπηρχε ουτε καν μια,για το δαπεδο για τα νερα.
σαπουνακια κι αυτα λειψα και γενικως το μπανιο ηταν επιεικως ανεπαρκες για τη δουλεια που προοριζεται.

κεντρικος κλιματισμος στο δωματιο μια χαρα και εν τελει αν εξαιρεσεις καποιες ατελειες που δυστυχως ακομα υπαρχουν,για μια-δυο ωρες ειναι οκ.
βαζω και δυο τρεις φωτο να υπαρχουν στην καρτελλα προς ενημερωση οσων δεν γνωριζουν.

ευτυχειτε κυριοι. Καπέλο


Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία Επίσκεψης
Μαρτίου 04, 2024
Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Μικρό και άβολο
1709556867303
1709556867310
1709556867313
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
48.020
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gigifiogkos, Sexyjoanna, maradona7 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Μαρτίου, 2024
Το πρόβλημα Πετραν είναι ότι δεν μπορείς να κάνεις παιχνίδι στη ντουζιέρα λόγω στενότητας ...Πλατύ χαμόγελο
review reaction 1 Sexyjoanna, professor x, maradona7 και 2 άλλα μέλη
16 Μαρτίου, 2024
Αν κι εχω έδρα μου το Madison,οφείλω να πω οτι υπάρχει μια γλυκιά ανάμνησή γιατί πρώτο ξεκίνησα τα ραντεβού μου εκεί..
Θα ήθελα πολύ να ξαναπάω όταν μου δωθει η ευκαιρία..δεν είναι κάτι σπουδαίο ως χοτελ αλλά είναι αξιοπρεπές σε σχέση μ αλλα του είδους του
review reaction 1 gasper, petergsp
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2