Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 40 10
Ξενοδοχεία 52061
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Χώρος (γενικά)
 
6.0
Καθαριότητα
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
9.0
Διακριτικότητα
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
επισκεψη κατα τις 23.00 με μελος του ιστοτοπου.
καταρχας δε μοιαζει για πορνοχοτελιο, παρα ενα κοινο ξενοδοχειο.

1) παρκινγκ
εχει δικο του στο πισω μερος του ξενοδοχειου το οποιο ειναι γηπεδο και σε βλεπουν και οι γειτονες, αλλα εχει και μπροστα στο δρομο ευκολο, σε περιπτωση που θες να μπεις απο την εισοδο κανονικα.
η διακριτικοτητα ειναι σχετικη το λοιπον και μου φαινεται οτι η κεντρικη εισοδος ειναι πιο ινκογκνιτο τελικα, μιας και εχεις μονο τα αυτοκινητα της εθνικης να σε παρατηρουν και καλα.

2) εισοδος
φωτεινη και τιποτα το ιδιαιτερο απο εξωτερικης οψης.

3) ρεσεψιον
αρκετα φωτεινη επισης και ο παιχτης στην εξυπηρετηση πολυ ευγενικος σε ολα. πολλα συγχαρητηρια εδω btw.
δωθηκε μονο η καρτα δωματιου.

4) δωματιο
κλασσικα ζηταω τα πιο σκοτεινα δωματια που υπαρχουν και με καποια αναλογη σεξουαλικη και αισθησιακη διακοσμηση, ωστε να αποφασισω για την τελικη επιλογη. εμπιστευτηκα τον ρεσεψιονιστ μιας και μου ειπε αυτο ειναι το πιο σκοτεινο. καταλαβα στο τελος οτι δεν ειχα και αλλη επιλογη βεβαια.
πηραμε το δωματιο 200 λοιπον και ηταν απλα ενα δωματιο κοινου ξενοδοχειου, δηλαδη η ξενερα η ιδια.
απορω πως πανε και γαμανε καποιοι τυποι σε τετοια δωματια, που υποτιθεται κανεις μια υπερβαση και θες να δωσεις μια διαφορετικη πινελια, σε σχεση με το σπιτι σου η' το σπιτι της γκομενας ας πουμε, στην ερωτικη σου πραξη.
anyway ποτε δεν το καταλαβα αυτο, αλλα παμε παρακατω.
καλο κρεβατι σκληρο, το μονο καλο της υποθεσης, χωρις να μπαινεις μεσα η' να σε ρουφαει το στρωμα.
ξυλινο παρκε το οποιο κραταει καπως ζεστα τα ποδια σου, οταν ορθιος δινεις πονο στα 4.
δυο σκαμπω περιστρεφομενα στυλ μπαρ, που τιμηθηκαν επισης, το 2ο καλο της υποθεσης.
δεκορ 0, φωτισμος 0.
η' ον η' οφ δηλαδη, με εξαιρεση καποια ντιμερακια στην πλατη του κρεβατιου, που δεν κανανε τιποτα στην ουσια ομως σα διαφορα.
παντοφλες δεν παιζουν (κουφο).
μικρο ψυγειακι μεσα... αδειο φυσικα.

5) α) τελεβυζιον
αδιαφορο θεμα το εχω πει πολλακις, αλλα για τους ματακηδες, δε δωσανε τηλεκοντρολ και δεν εψαξα μεσα στο δωματιο αν υπηρχε καπου επισης.
β) ερ/κο
κοντρολ παλι δεν επαιξε και το δουλευεις απο το χειριστηριο τοιχου.
δεν υπηρχε και το βαλαμε στο φουλ μπας και ζεστανει το δωματιο, αλλα παπαρια.
παιξαμε δυο γυρους μεσα στο 3ωρο... και ακομα να ζεσταθει.
η θερμοκρασια δωματιου ξεκινησε απο 18 βαθμους και πηγε στους 23, αρα μαπα και μεγαλο φαουλ.
βεβαια ο ρεσεψιονιστ ειπε να αλλαξουμε δωματιο σε περιπτωση που ειχαμε καποιο προβλημα, αλλα να βγαιναμε γυμνοι στη μεση η' να ντυνομασταν παλι και να καναμε τη μεταγραφη στο μισαωρο πανω στα προκατ π.χ. ...ε δεν ελεγε κιολας.

6) μπανιο
μικρο, παρα πολυ απλο και αβολο.
ισα ισα χωραει ενα ατομο, αρα μπαλιτσα εκει μεσα γιοκ.
εκτος αν ειναι ο ενας μεσα και ο αλλος εξω.
προστατευτικο υλικο δεν υπαρχει, αρα ολα τα νερα πεφτουν εξω και τα εκανα πουτανα επιτηδες.
θελει λιγο προσοχη μη γλυστρισεις.
δυο πετσετες σωματος μονο και δυο μικρα σαπουνακια στο νιπτηρα.
σαμπουαν 0 (μιλαμε για γυφτους).
η δουζιερα ξεχαρβαλωμενη και πεταγε τα νερα οπου να'ναι.
στεκοταν μονο στη βαση του σωληνα, με αποτελεσμα εγω που ειμαι 2μετρος να σκυβω για να πλενομαι και με τα 2 χερια.
στην αρχη ψαρωσαμε γιατι δεν ειχε ζεστο νερο, το οποιο ομως εσκασε καποια λεπτα αργοτερα... παλι καλα.

7) προσβαση
ευκολη μιας και ειναι διπλα στην εθνικη ακριβως (παραδρομος) σε περιπτωση που εχεις το αμαξακι σου.
σε περιπτωση που δεν εχεις, καποια μετρα πιο μερα εχει σταση λεωφορειου (Β9 νομιζω).
μετρο γιοκ εδω.

8) ηχομονωση
λογω ωρας, δεν ακουσαμε και δε μας ενοχλησε κατι.

το ολο πακετο προσωπικα δε μου αρεσε ΚΑΘΟΛΟΥ και φυσικα δεν προκειται να ξαναπαω ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ !!!
μινιμουμ ωρας οι 3 και η τιμη στα 35 ευρα (χωρις νερα), τα οποια ειναι τα πιο πολλα που εχω δωσει μεχρι στιγμης σε αναλογα ξενοδοχεια.
πηρα και ενα νερο 1ος λιτρου το οποιο ειχε 2 ευρα χαχαχα.

εκ του αποτελεσματος, εκτος απο γυφτοι ηταν και ξεφτιλα τελικα.
ουστ !!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό
papaphilips
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
94
Likes:
46.546
Πόντοι:
17.311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, xagnostos2006, Johnny Red2 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Δεκεμβρίου, 2023
@papaphilips Αναπληρωματικε Μ. MALAKA Πήγες είπες τα κάλαντα για να βγάλεις κανα εικοσάρικο για να περάσεις καλά Μεταξουργείο Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!
B
Bisha
29 Δεκεμβρίου, 2023
@bisha
καλημερα και παλι ελμουφαδορ γλυκεια μου.
πως σε εχυσα ετσι στη μαπα ρε μπαγλαμα... Π Ω Σ ???
Έρωτας
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2