Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 35 10
Ξενοδοχεία 55430
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Χώρος (γενικά)
 
9.0
Καθαριότητα
 
10.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
10.0
Διακριτικότητα
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καλά τόσα χρόνια πως δεν το γνώριζα αυτο το ξενοδοχείο. Πάρκαρα στο πίσω μέρος του ξενοδοχείου σε διακριτικό ιδιωτικό χώρο. Μπήκα μέσα από την πίσω πόρτα , πήγα ρεσεψιον και μ ε υποδέχτηκε μια ομορφη νεαρά. Ζήτησα να ενημερωθώ για κόστη και μου ειπε 25 κ 35. Πήρα τον 35€. δωμάτιο ΞΝο5. Ισόγειο , το καλό είνια ότι όταν η φίλη μπήκε απο την πίσω πόρτα, μπήκε δωμάτιο χωρις να περάσει απο ρεσεψιον!!!! Το δωμάτιο μέσα μια χαρά. Καθαρό, με καφετιερα νεσπρεσο, κάψουλες, μινι ψυγειο, παγωμενα 4 νερακια. Ωραίος φωτισμός απο σουπερ έντονος μέχρι πολυ χαμηλός. παιχμίδι με τα φώτα σε ότι χρώμα θες. Μεγαλος καθρέπτης, τεραστια τβ με 4-5 καναλια τσοντας. Το μονο φαουλ...που ειναι οι κρεμαστρες ρε παιδιά; Δεν ξεραμε τι να κανουμε τα ρούχα μας . 1000 φορες ανώτερο απο κρεολή πολύ πιο διακριτικό απο κρύσταλ μπλου . 10 με τόνο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό
Σπουδαίος
Εγγραφή:
5 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
1.962
Πόντοι:
2.477
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 matakiasm, sakarvats, mamoon και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιουνίου, 2023
35 για ποσες ωρες αδερφέ;
V
Vagra7
23 Ιουνίου, 2023
@vagra δεν μου ανέφερε κάτι για ώρες, ίσως με έκοψε για γρήγορο πιστόλι :-) 2,5 ώρες έκατσα και δεν με ενοχλησε κανείς. Βλέπεις και τα δίπλα δωμάτια ήταν άδεια. Η καταρα των ακριβών δωματίων το μεσημέρι, πάω κάθε φορά ο βλάκας κ διαλέγω το καλύτερο και δεν έχω καμια δίπλα να βογκάει να γουστάρω. αλλά και η δικιά μου, φωνάζει και τις ρίχνω ενα σκασμό μπάτσες μόνο για μένα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2