Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 15 10
Ξενοδοχεία 56252
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Χώρος (γενικά)
 
6.0
Καθαριότητα
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
8.0
Διακριτικότητα
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Προσφατη επισκεψη με κορασιδα εκτος επισημου καταλογου εδω,που την βολευει η περιοχη και αφου βολευε κι εμενα εκεινη την ωρα συμφωνησαμε για εδω.

η θεση του σε κεντρικη περιοχη παρεχει ευκολη προσβαση και βολευει να το επισκεφτει καποιος τοσο με ΜΜΜ οσο και με ΙΧ.
το ξενοδοχειο δεν εχει δικο του παρκινγκ,αλλα στην γυρω περιοχη βρισκει κανεις ευκολα νομιζω,εκτος υποθετω απο τα Σαββατοκυριακα, λογω εγγυτητας με κοντινα μαγαζια και χωρους διασκεδασης.
η διακριτικοτητα της εισοδου ανυπαρκτη αφου γινεται καποιος ορατος πανταχοθεν.

η ρεσεψιονιστ μας προτεινε να μας δειξει καποιες φωτο των δωματιων σε ταμπλετ για να μας βοηθησει στην επιλογη μας.
διαλεξα ενα στην τυχη χωρις να δω πολλα πολλα.
στο χωρο υποδοχης υπηρχε διπλα ενα σαλονι και καποιοι αυτοματοι πωλητες για διαφορα ερωτικα βοηθηματα αν ειδα καλα,για οποιους αρεσκονται σε τετοια.
επειδη προφυλακτικα δεν ειχα μαζι μου,ζητησα απο τη ρεσεψιον η οποια με ρωτησε ποσα θελω γιατι τα χρεωνουν με το κομματι οπως ειπε 1€.
μου εκανε εντυπωση ο τροπος που το ειπε αλλα τελος παντων πηρα ενα σφραγισμενο κουτακι κι ανεβηκαμε στον τριτο οροφο.

το ασανσερ μικρο και ο χωρος σκοτεινος στο διαδρομο οπως ολα τα ξενοδοχεια του ομιλου Πριαμος.

εισοδος στο σκοτεινο δωματιο ψαχνοντας το διακοπτη για το φως.
ανετο απο πλευρας επιφανειας το δωματιο αλλα λιτο και καπως πληκτικο με ολη αυτη την καλυψη που εχουν στους τοιχους τα ξενοδοχεια της αλυσιδας.
μοκετα αμφιβολου καθαριοτητας κατω και ενας απλος διακοσμος πισω απο και μπροστα στο κρεββατι.
στο πλαι καποια φωτιστικα, A/C που δεν χρειαστηκαμε και μια TV μεσαιου μεγεθους με καναλια ερωτικου περιεχομενου της κακιας ωρας.
λιγο ντεκαβλε μου εκανε η φαση αλλα την συγκεκριμενη στιγμη δεν γινοταν να εξυπηρετηθουμε αλλου.

το μπανιο μεγαλο ηταν και ηταν κομπλε απο σαπουνακια,σαμπουαν κλπ,αλλα δεν υπηρχαν παντοφλες μιας χρησης.
εβγαινες δηλαδη ξυπολητος μετα το φρεσκαρισμα.
πετσετες ειχε δυο μεγαλες που ηταν σφραγισμενες μεσα σε σακκουλα μεν και καθαρες,αλλα ανοιγοντας τη σακκουλα ειδα με εκπληξη μου οτι ηταν μισοσκισμενες και ξεφτισμενες στις ακρες και να κρεμονται οι κλωστες.
μεγα φαουλ υγιεινης αυτο αλλα ας οψεται η ωρα και η στιγμη οπως ειπα παραπανω.

με τα πολλα περασαμε δυο+ ωριτσες στις οποιες ημουν πληρως ικανοποιημενος απο το κοριτσι,αλλα οχι απο το ξενοδοχειο.
βαζω εδω λιγες φωτο του δωματιου που τραβηξα για πληρεστερη ενημερωση μας.
πολυ δυσκολα λοιπον θα το επισκεφτω στο μελλον και μονο αν υπαρξει μεγαλη αναγκη.
η τιμη του να πω ηταν οκ σε συγκριση με τον ανταγωνισμο,αλλα οι παροχες του υπολειπονταν κατα πολυ,πραγμα που το κανει να χρηζει αμεσης βελτιωσης.

αυτα τα ολιγα απο μενα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Δεν είχε καθόλου!
1684839221934
1684839221939
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
48.196
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Aragorn135, paparotriftoulas, ΑΝΤΖΕΛΟ και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Μαΐου, 2023
Τουλάχιστον η γκόμενα ήταν καλή ?????
review reaction 1 petergsp
23 Μαΐου, 2023
Πολύ χρήσιμη η κριτική. Εγώ πίστευα ότι μετά την ανακαίνιση και που έγινε νομίζω Priamos, και τόσο απ' έξω όσο και στις φωτογραφίες με τα διάφορα θεματικά δωμάτια νόμιζα είχε γίνει καλό. Έχω να πάω εκεί από το 2014.
review reaction 1 petergsp
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2