Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 98 10
Ξενοδοχεία 128770
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Χώρος (γενικά)
 
7.0
Καθαριότητα
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
9.0
Διακριτικότητα
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
επισκεψη κατα τις 23.00 με μελος του ιστοτοπου.
χωρις πολλα πολλα και παλι...

1) παρκινγκ = εχει δικο του καπου πισω απο το κτιριο, που οταν φτασεις, βλεπεις ταμπελα με οδηγιες.
προσωπικα δεν το χρησιμοποιησα μιας και βρηκα παρκινγκ στο διπλανο στενο με την πρωτη (κωλοφαρδος).
φανταζομαι θα ειναι οκ, αλλα το αφηνω κενο στη βαθμολογια.

2) ρεσεψιον = φωτεινη οσο τοσο, ωραιος χωρος, με ευθυμο και εξυπηρητικοτατο κυριο.
για να μπεις στο πορνοχοτελι περνας απο ειδικη πορτα ασφαλειας, λες και πας σε τραπεζα.
με το που μπαινεις αριστερα, ειναι ενας χωρος σα σαλονι και εχει και καραοκε για να κανεις αναλογη φασουλα με το γκομενετο, αν εισαι σε τσακιρ κεφι απο πριν. επισης στην εισοδο αριστερα εχει και βιτρινες με διαφορα γυναικεια αξεσουαρ, σε καλες τιμες θα ελεγα, αμα θες να κανεις αναλογο παιχνιδι επισης η' καποιο δωρακι στο γκομενετο.

3) μετα την ηττα που εφαγα στο μπιλ τη δευτερη φορα, αναζητω παλι σκοτεινο δωματιο για αισθησιακες σεξουλιαρικες καταστασεις και οχι ανακριση (οπως εχω ξαναπει) και ο κυριος μου δειχνει 2 αναλογα δωματια να διαλεξω.
διαλεγω το δωματιο 601, της εδω εικονας του φωτοπρομο (εικονα 6).
ανετο δωματιο σχετικα.
χαλια στρωμα δυστυχως, στο οποιο εμπαινες μεσα αν παταγες δυνατα πανω του η' εκανες δυνατες επιθεσεις.
φουλ καθρεφτες, που μου θυμησε αναλογο δωματιο του σαλεμ.
η πολυθρονα της φωτο δεν υπηρχε και στη θεση της ηταν μια πιο "φτωχη" και χαμηλη σε υψος καρεκλα, η οποια δε μου εβγαζε γουστα. εγινε απλα το ακουμπιστηρι των ρουχων μας.

4) ο φωτισμος καλος θα ελεγα. σε σκουρα χρωματα και ενταση, ετσι οπως πρεπει για να ειναι αισθησιακα σεξουλιακος, αλλα χωρις ντιμερ για διακυμανσεις. απλα ηταν αυτο. δε με χαλασε παντως, αλλα ουτε και ξετρελαθηκα. ισως θα προτιμουσα καποια χρωματα επιπλεον.

5) περι τελεβυζιον τα εχω πει πολλακις. παντελως αδιαφορο θεμα.
ερκο εδω χρησιμοποιησαμε, μιας και ειχε ζεστη μετα τον αγωνα.
τα κοντρολ δινονται μαζι με την καρτα του δωματιου, η οποια το ξεκλειδωνει και βαζοντας τη στην αναλογη θεση, παιρνει μπρος το ρευμα.

6) δυστυχως μπανιο αρκετα μικρο και ψιλοαβολο.
παιχνιδι και μπαλα για εκει μεσα απλα τη ξεχνας, εκτος αν εισαι νανος.
η δουζιερα απλη, αλλα τιανοτεραστια μαλακια που δεν καλυπτεται η επιφανεια.
αρα θελει λιγο προσοχη ως προς τα νερα.
απο πετσετες πολυ λιτα πραγματα.
μονο 2 πετσετες που ηταν σε μεγεθος... μια μιξη σωματος-προσωπου.
πανδοφλες δεν ειδα.
ο καδος με δυσκολια ανοιγε για να πεταξεις τα χαρτια μεσα και το χαρτι ηταν πολυ μαλακο, που κολλουσε πανω σου.
σαπουνακια δεν ειδα, ουτε σαμπουανακια, παρα ενα δοχειο μεγαλο διπλα στο νιπτηρα που επλενες χερια και φανταζομαι αν ηθελες να κανεις μπανιο, επαιρνες απο αυτο.
γενικως ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΦΑΟΥΛ το μπανιο !!!

7) προσβαση = παρα πολυ ευκολη, γιατι εκτος απο το δικο σου αμαξακι, μπορεις να σκασεις και με 3Μ (μετρο-λεωφορειο).
επειδη ειναι χωμενο σε πολυκατοικιες,ισως για καποιους φανει μη διακριτικο.
προσωπικα δε με απασχολει αυτο το θεμα.

γενικα το πακετο δεν ειναι καθολου βι/εφ/εμ θα ελεγα.
ναι μεν τα δωματια ειναι ωραια, απο οσο ειδα και στο φωτοπρομο της ρεσεψιον, αλλα το μπανιο (συν πετσετες-πανδοφλες) σε συνδιασμο και με την τιμη, μου εριξε το ολο τελικο συμπερασμα, γι'αυτο και τα 7αρια.
η τιμη ειναι στα 32 ευρα και το μινιμουμ ωρας το 3ωρο, με ελευθερα τα νερα ομως... οσα θες.
μεχρι στιγμης ειναι το πιο ακριβο που εχω παει και δε νομιζω να ξανατιμηθει.
αν ναι, θα ειναι μονο και μονο για να δοκιμασω κανα αλλο δωματιο, που μου αρεσε στο φωτοπρομο.

τελος, απο γειτονικους ηχους δεν ακουσαμε κατι, παρα κατι πορτες να ανοιγοκλεινουν.

*** 3Μ = Μεσα Μαζικης Μεταφορας-ταλαιπωριας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Πρόσβαση
Εύκολη
0.priamos pagkrati1
0.priamos pagkrati2
papaphilips
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
94
Likes:
46.449
Πόντοι:
17.311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 968, Score73, Pa Luki Luk

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Μαΐου, 2023
παπαφίλιππα κάνεις τα ραντεβού με το μέλος του ιστοτόπου για κριτικές στα ξενοδοχεία ?
review reaction 1 papaphilips
22 Μαΐου, 2023
@digger
ναι παιχτη, γιατι γουσταρουμε αναλογο δεκορ και αναλογους φωτισμους και οπως καταλαβαινεις, δε μπορουμε να τα εχουμε αυτα σπιτια μας.
review reaction 1 digger
25 Μαΐου, 2023
σωστότατα τα ντεκόρ αλλά κάνε και κριτική το μέλος του ιστοτόπου ...
25 Μαΐου, 2023
@digger
για να μην κανω, κατι παει να πει... Εμμμμ
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4