Νέα

ζητειται να μου χαρισουν παλια παιχνιδια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα hardoul1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 73K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.817
Like
15.558
Πόντοι
3.656
:headbang: τυπε ξεχασα ότι ολα τα μελη είναι νεοι ομορφοι και πλούσιοι  :S


τυπε επιπλεον ο τυπος ειναι και γενναιοδωρος.μας κανει την τιμη να μας ζητησει να του χαρισουμε παλια παιχνιδια  :headbaning1: :headbaning2:
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
9
Like
196
Πόντοι
16
Εδώ έχουμε δώσει περιουσία στις τάνες θα κολλήσουμε στο χιλιάρικο; Ο τύπος τα έχει χοντρα

Άλλωστε ρε τύποι τι του πουλάω άγαλμα παίκτη από λέγκο του δίνω σε φυσικό μέγεθος που υπό κανονικές συνθήκες θα έφευγε στο δεκάρικό μιας και υπάρχουν πλέον πολύ λίγα στον κόσμο. Θα το βάλει σε μία γωνία στο μαγάζι ρε παίδες
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.817
Like
15.558
Πόντοι
3.656
Εδώ έχουμε δώσει περιουσία στις τάνες θα κολλήσουμε στο χιλιάρικο; Ο τύπος τα έχει χοντρα

Άλλωστε ρε τύποι τι του πουλάω άγαλμα παίκτη από λέγκο του δίνω σε φυσικό μέγεθος που υπό κανονικές συνθήκες θα έφευγε στο δεκάρικό μιας και υπάρχουν πλέον πολύ λίγα στον κόσμο. Θα το βάλει σε μία γωνία στο μαγάζι ρε παίδες


τυπε φαινεται πολυ γενναιοδωρος ο τυπος.μπορει να σου δωσει και παραπανω απο χιλιαρικο  :grin: :grin: :grin: :headbaning1: :headbaning2:
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
9
Like
196
Πόντοι
16
Το είδα χθες  :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
H

hardoul1

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
142
Like
3
Πόντοι
1
Ζητώ όπως μου χαρίσουν παλιά παιχνίδια, καθώς επίσης νομίσματα, χαρτονομίσματα, τηλεκάρτες,  γραμματόσημα και παλιά αντικείμενα. Δεν είμαι παλιατζής. Πρώτον με ενδιαφέρουν αυτά τα αντικείμενα γιατί είμαι συλλέκτης και δεύτερον είναι κρίμα κάποιοι να τα πετάνε στα σκουπίδια ενώ για μένα είναι χρήσιμα και πολύτιμα. Απευθύνομαι μόνο σε αυτούς που δε θέλουν πλέον αυτά τα αντικείμενα. Τα θέλω για διακόσμηση μαγαζιού. Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.  ΥΓ. Όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει ΠΜ.
 
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
12
Like
6.865
Πόντοι
2.646
Ζητώ όπως μου χαρίσουν παλιά παιχνίδια, καθώς επίσης νομίσματα, χαρτονομίσματα, τηλεκάρτες,  γραμματόσημα και παλιά αντικείμενα. Δεν είμαι παλιατζής. Πρώτον με ενδιαφέρουν αυτά τα αντικείμενα γιατί είμαι συλλέκτης και δεύτερον είναι κρίμα κάποιοι να τα πετάνε στα σκουπίδια ενώ για μένα είναι χρήσιμα και πολύτιμα. Απευθύνομαι μόνο σε αυτούς που δε θέλουν πλέον αυτά τα αντικείμενα. Τα θέλω για διακόσμηση μαγαζιού. Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.  ΥΓ. Όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει ΠΜ.
   
Καλώς τον μαλάκα του 2017
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66


Σε πόσα σάιτ παίζεις συγχρόνως μπάλλα;
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.677
Πόντοι
2.606
τυπε του εχει δωσει ποτε τιποτα κανεις;
εχω αρχισει να λυπαμαι

Τυπε εχω μερικα αλλα θα του τα δωσω μετα απο 40 χρονια που θα εχουν παλιωσει γιατι τωρα ειναι ακομη καινουργια.  :S :S :S
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
195
Πόντοι
286

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom